YILBAŞI AKŞAMI SEVDİĞİNİZİN YÜZÜNDE GÜZEL BİR GÜLÜŞ İÇİN “ÖZCAN GÜMÜŞ” SİZE YETER

Yaklaşan yılbaşı öncesinde herkes sevdiği kişilere yeni yıl hediyesi alma telaşında. Eğer hediye için çok büyük bir bütçeniz yoksa aynı zamanda kalıcı ve unutulmaz bir hatıra bırakmayı düşünüyorsanız, birbirinden özel Özcan Gümüş imzalı gümüş takılar size ve sevdiklerinize çok iyi gelecek. Yeni yılın ilk yeni tasarımlarını yılbaşı öncesi vitrinlerine taşıyan Özcan Gümüş’ü ziyaret etmeden, gümüş takı grubunuzda yeniliğe gitmeyin…

Kuyum sektörünün en hareketli günleri içindeyiz. Sevgililer Günü, Anneler Günü, Babalar Günü, Dünya Kadınlar Günü gibi birçok özel günün içinde ayrı bir yere sahip olan Yılbaşı; sektörümüzdeki birçok firma için yoğunluk anlamı taşıyor. Özcan Gümüş Genel Müdürü Sinan Araç; yılın son günlerinde yılbaşının yaklaşması münasebetiyle ekstra bir yoğunluk yaşadıklarını ve hem yurtiçinde hem de yurtdışında oluşan, yılbaşında hediye alıp verme geleneğine cevap vermek için çok büyük gayret içinde olduklarını ifade ediyor.

Dünyanın çok farklı kültürlerine ve coğrafyalarına Türk gümüş takısını ihraç ettiklerini belirten Sinan Araç; sürekli yeni modeller üreterek, ithal ettikleri ürün gruplarında farklılıklar yakalayarak ve özgün tasarımları gümüşle buluşturarak müşterilerinin daha kolay satış yapmasını hedeflediklerini belirterek; “Yılbaşıyla birlikte yeni yılın Özcan Gümüş tarzı da şekillenmeye başlıyor. Önümüzdeki dönemde, değerli madenlerde yaşanan fiyat artışı ve alım gücündeki düşüşe paralel olarak, daha hafif ürün gruplarına ve günlük kullanıma uygun takı modellerine ağırlık vereceğiz. Kuyumcu dostlarımız biliyor ki Özcan Gümüş’ün geniş ürün portföyünde herkesi mutlu edecek modeller yer alıyor” diye konuştu.

Altın fiyatlarındaki yükseliş neticesinde, hediye alımı aşamasında daha geniş bir kitlenin uygun fiyat avantajı nedeniyle gümüşe yöneleceğini kaydeden Araç, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Son yıllarda yurtiçinde de yılbaşında hediye alışkanlığı üst boyutlara çıktı. Takı, her zaman hediye alımında mutlaka düşünülen bir argüman olarak öne çıkıyor. Hediyeleşmek; insanların birbirleriyle sosyal ilişkilerini, iletişimini geliştiren güzel bir olay. Yılbaşında; özellikle doğal taşlı ürünlerimiz ve pırlanta görünüme sahip zirkon taşlı setlerimiz ön plana çıkıyor. Hediye alacak kişiler mücevher almaya bütçeleri yetmiyorsa, mücevher görünümünü birebir yansıtan yüksek kaliteli gümüş takıları rahatlıkla uygun bütçeler eşliğinde alıp hediye ediyorlar. Yılbaşı öncesinde yeni koleksiyonumuzu oluşturacak, özgün tasarımlara sahip takılarımızdan ciddi bir bölümünü vitrinlerimize taşıyoruz. Yılbaşında uygun fiyatlarla, bol satışlar yapmak isteyen kuyumcu dostlarımızı toptan satış mağazamıza bekliyoruz. ”  

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.