YENİ TASARIM ÇALIŞMALARI İÇİN İSTANBUL’A GELEN “TURAN KESER” SEKTÖR BASININA AÇIKLAMADA BULUNDU

İç Anadolu bölgemiz başta olmak üzere birçok ilimizdeki kuyumcuların, çok farklı ürün taleplerine hızla cevap veren, yılların deneyimli markası Balaban Kuyumculuk; müşteri beklentilerine anında cevap vermesi ve çözüm odaklı çalışmasıyla biliniyor. Sektörün kıdemli kuyum ustalarından Turan Keser; markaları Balaban Kuyumculuğun yeni yılda farklı tarzlarda takı gruplarına giriş yapacağını, yüzük takı grubu başta olmak üzere farklı tarzları yeni yılda müşterilerine sunacaklarını, bu bağlamda İstanbul’da birlikte çalıştıkları tasarım ofislerini ziyarete geldiklerini söyledi.

 

Mücevher hariç geniş ürün çeşitliliğiyle müşterilerine hızlı ve kaliteli çözümler sunan Balaban Kuyumculuk; yeni yıl ile birlikte yeni tarzlara sahip ürünleri portföyüne katmaya hazırlanıyor. 2018 yılını çok daha verimli geçirmeyi planlayan, mevcut müşterilerine daha da kaliteli hizmet sunmak için sürekli gelişime büyük önem veren Balaban Kuyumculuk; İstanbul’daki tasarım ofisleriyle iletişimini arttırıyor. Kuyumcukent ziyaretinde sorularımızı yanıtlayan Turan Keser; yeni yılda yeni açılımlarla müşterilerinin daha kolay satış yapmalarını hedeflediklerini söyledi. İşte Turan Keser’in açıklamalarından bazı satırbaşları şöyle:

Peşin Satışta Türkiye’de Bir Numarayız..

“Peşin satış konusunda şu an itibariyle %98’e ulaştık. Hemen hemen tüm müşterilerimiz bizimle peşin çalışıyorlar. Peşin çalışmanın büyük fiyat avantajını yaşayan müşterilerimiz mutlu, bizde alacağımızın tahsilatıyla ilgili endişe yaşamadığımız için mutluyuz.”

Yeni yılda 3 Ayda Bir Yeni Modellerimiz Olacak

“2018 yılında yeni modellere ağırlık vereceğiz. Sadece kültürel, çerçeveli takı grubuyla ön plana çıkmayacağız. Farklı takı gruplarında yeni tarzlar müşterilerimize sunacağız. Fusion modeller dahi gündemimizde yer alıyor. İstanbul; yeni tasarımlar açısından bizim vazgeçilmezimiz.”

İstanbul İkinci Adresimiz…

Turan Keser; “Ankara’daki atölyemiz üretim alanında çok başarılı. İstanbul’da ise daha çok fikirler ve hayaller kağıda aktarılıyor. Yıllardır koordineli bir çalışma yaparak, İstanbul’da markamız için özel çizilen modelleri Ankara’daki atölyemizde madene aktarıyoruz. 2018 yılının 2017 yılından biraz daha iyi geçmesini bekliyoruz. Altın fiyatlarının belirli bir rakamda sabit kalması kuyum alışverişi için önemli. Sevgililer Günü’nde Anadolu’da güzel bir sirkülasyon olması bekleniyor.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.