YENİ MARKA YENİ HEDEFLER TECRÜBELİ İSİMLER HUZURLARINIZDA “BY MURATHAN”

YENİ MARKA YENİ HEDEFLER TECRÜBELİ İSİMLER HUZURLARINIZDA “BY MURATHAN”

Kuyumculuk sektörümüze yakın tarihte katılan “By Murathan”; geniş ürün stokuyla ve yüksek kaliteli takı çeşitleriyle dikkat çekiyor. Sektörümüzün kalbinin attığı Kuyumcukent’te hizmete giren “By Murathan”; kuyum camiasının tecrübeli isimleri Mustafa Gençcelep, Orhan Güler ve sektörümüze yeni katılan Hasan Akdemir ortaklığıyla faaliyetlerine başladı.

 

Sektörümüzün tecrübeli isimleri Mustafa Gençcelep, Orhan Güler ve Hasan Akdemir ortaklığıyla kurulan “By Murathan” yakın zaman önce kuyumculuk Dünyasına merhaba dedi. Kelepçe, Trabzon Hasırı, Kolye, Madalyon, Bileklik, Su Yolu, fantezi ürünler gibi çok farklı takı gruplarının yüksek kaliteli modellerini ürün gamında görebileceğiniz By Murathan; kısa sürede hızla önemli müşteriler edindi.

Firma ortağı Orhan Güler; markalarının sektöre yeni bir heyecan yeni bir soluk getirmek için kurulduğunu, çalışmalarında hem iç hem de dış pazarı beraber hedeflediklerini söyledi.

Güler; sık sık By Murathan’ın atölyesinden yeni tasarımların kuyumculara sunulacağını ve ülkemizin her noktasını hedef bölge olarak belirlediklerini vurgulayarak; “Bir kuyumcu için büyük önem teşkil eden takı gruplarının çoğunu bünyemizde bulunduruyoruz. Markamızda farklı uzmanlık isteyen takı grupları tek çatı altında toplandı. İşinin ehli, kemik kadromuzla kısa sürede geniş bir kitlenin tercihi olmayı planlıyoruz” diye konuştu.

By Murathan’ın Toptan Mağazası TESORA; İJS Ekim Fuarı Öncesi Hizmete Girdi….

Markanın, Kuyumcukent 2. Kat Merkez bölümünde yer alan toptan satış mağazası Tesora; kapılarını açtı. By Murathan’ın atölyesinde üretilen onlarca farklı takı modeli, geniş stoklar eşliğinde Tesora’da satışa sunuluyor.

Firmanın bir diğer ortağı Mustafa Gençcelep; İtalyanca hazine anlamına gelen Tesora ile Kuyumcukent Atölyeler Bloğunun en şık mağazalarından birini hayata geçirdiklerini, müşterilerinin ve sektör mensuplarının mağazalarında sürekli hazır ürünleri, birçok farklı ayarlarda satın alabileceklerini ifade etti.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.