VARSA HAYALİN EĞER “PROJET 2500” FAZLASIYLA YETER

Kuyum üreticilerinin ve tasarımcılarının hayatına büyük kolaylıklar katan, her hayal edilen tasarımı, 3 boyutlu ve yüksek kaliteli bir şekilde kalıba alan “Projet 2500”, yoğun talep görmeye devam ediyor. Yaptıklarına, hızına, üretim kapasitesine ve uygun bütçesine göre benzer rakibi bulunmayan “Projet 2500” 3D System firmasının uygun bütçeli ama aynı zamanda fayda fiyat denkleminde en başarılı, ürünü olarak ismini altın harflerle yazdırıyor

 

Bu yıl itibariyle 7. yaşına adım atan, Dünyaca ünlü 3 boyutlu kalıp üretim robotu Projeti Türk kuyumcusuyla buluşturan Luka Teknik Malzemeler; yaklaşık 1.5 yıl önce sektöre sunduğu “Projet 2500” modeliyle, müşteri kitlesini bir hayli genişletti. Fiyat & Performans orantısına göre hem satıcının hem kullanıcının yüzünü güldüren 2500; efsane modeller arasına şimdiden girmeyi başardı.

Luka Teknik Malzemeler firma ortağı Fener Barlık; 2500 modeline yoğun ilginin artarak devam ettiğini, 2500’ün çıkışının ardından 3500 modelinin artık tercih edilmediğini ve hem eski hem de yeni müşterilerinin açık ara tercihinin 2500 olduğunu söyledi.

2500 modelinin küçük, orta ve büyük atölyelerden eşit oranda ilgi gördüğünü, üretim alanında rekabet koşullarının eşitlendiğini vurgulayan Fener Barlık; “2500’e sahip olmak çok kolay. Bu cihazı bir yıldır başarıyla kullanan atölyelerimiz var. 2500’den çıkan kalıplar, dökümcülerin de yüzünü güldürüyor. Onlar da çok daha rahat döküm yapma imkanı buluyorlar. Ortalama bir araba fiyatına, yıllarca kullanabileceğiniz ve sorunsuz çalışmasıyla tanınan bir elektronik cihaz ile üretim gücünüzü birkaç kat arttırma imkanı yakalıyorsunuz. 1 yıl ücretsiz servis hizmeti ve garantisi bulunan 2500 modelimiz, Türk tasarımcılarının ve ustalarının elinde yüzde yüz performansla kullanılıyor” diye konuştu.

Bir haftalık bir eğitimin ardından rahatlıkla 2500’ün etkin bir şekilde kullanıldığını sözlerine ekleyen Barlık; bugüne kadar çözülemeyen bir problemin ortaya çıkmadığını ve 2500 modelinin en sorunsuz çalışan Projet kalıp alma robotları arasına şimdiden girdiğini; yıl sonuna kadar kendileri için belirlenen satış kotasını dolduracaklarını dile getirdi.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.