Unutulmaz Hediye Ararken Size En Yakın Arkadaş “MİRDAŞ”

Sektörümüzün, hafif takı grubunun önde gelen üreticilerinden Mirdaş Gold; yaklaşan Sevgililer Günü münasebetiyle birbirinden şık yepyeni takılar hazırladı. Yılın 3 önemli özel günlerinden biri olan Sevgililer Günü; sektörümüz açısından ayrı bir önemi var. Yılın başlangıcı olarak kabul edilen Sevgililer Günü için birçok firmamız hazırlıklar yaptı. Hediye arayanlar için binlerce alternatif tasarıma sahip olan Mirdaş; hem kuyumcu hem de özel hediye arayanlar için gerçek bir arkadaş…

Havada aşk ve sevgi kokusu var. 14 Şubat Sevgililer Günü; sektörümüz açısından hem iç hem dış ticaret açısından önemli bir canlanma vesilesi oluyor. Hediyelik takı dendiğinde, hayalet kolye ve hafif bileklik modelleriyle yakından tanınan Mirdaş Gold; ülkemizin dört bir yanına ürünlerini sundu. Mirdaş Gold firma ortağı Saylan Elidaş; güzel bir Yılbaşı döneminin ardından Sevgililer Günü’nü de iyi geçirmeyi planladıklarını, 6000’den fazla model çeşitliliğine sahip olan Mirdaş’ın; yine en güzel, hediyelik takılarıyla ön plana çıkacağını söyledi.

Günümüzün zorlu ekonomik koşullarında, hayalet kolye ve hafif bilekliklerin perakende kuyumcularının en çok sattığı takı grubu arasına girdiğini belirten Saylan Elidaş; “Yakın zamana kadar, özellikle 22 ayar ağırlıklı takı satan kuyumcular hayalet kolyelere fazla yer ayırmıyorlardı. Bugün hediyelik, hafif takılar, kuyumcumuzun önemli bir gelir kaynağı haline gelmiştir. Yaklaşık bir yıldır 22 ayar hayalet kolye üretimi de yapıyoruz. Özellikle 22 ayar hafif kolyelerimize Anadolu’dan yoğun ilgi var” diye konuştu.

Altın bir takının madenden son kullanıma gelinceye kadar çok büyük emek ve düşünce gücü ile yoğrulduğunu belirten Elidaş, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Yapmış olduğumuz ve tüketicinin birine hediye etmek için aldığı takılarımıza biz saatlerimizi ve tüm bilgi birikimimizi harcamanın dışında onu sevgi ile biçimlendiriyoruz. Özel günlerde belirli objeler ve simgeler öne çıkıyor. Tektaş yüzüklerimiz de yüksek kalitesiyle kuyumcu dostlarımız tarafından çok beğeniliyor. 2019 yılının bir önceki yıla göre daha iyi geçeceğine inanıyorum. Yıla güzel bir giriş yaptık. Hem iç Pazar çalışmalarımızda hem de ihracatta 2018 rakamlarının üzerine çıkmayı planlıyoruz.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.