THE ITALIAN JOB (İTALYAN İŞİ)

ÖZEL GÜNLERDE UNUTULMAZ İZLER BIRAKMAK “GRAZIELLA”NIN DOĞAL İŞİ

 

Sinema tarihinin unutulmaz filmlerinden biri “The İtalian Job” olmuştu. Ünlü oyuncular Edward Norton, Mark Walhberg’in rol aldığı İtalyan işi filmi büyük gişe başarısı elde etmişti. İtalya’nın önde gelen takı ve aksesuar üreticilerinden biri olan ve Dünya kuyumculuk sektöründe önemli bir pazar payına sahip olan Graziella da bir İtalyan işi. Tasarımından işçiliğine, zamanın ötesindeki çizgisinden zarafetine kadar kanında İtalyan işçiliğini taşıyan Graziella; yılın en özel günlerinde, unutulmaz hediye arayanlar için biçilmiş kaftan….

Yaklaşık 2 yıldır, sektörümüzün kalbinin attığı Çemberlitaş, Nuruosmaniye Caddesi’nin üzerinde toptan ve perakende mağazası ile hizmet sunan Graziella; ülke çapında müşteri kitlesini arttırmaya devam ediyor. 14, 18, 21 ve 22 ayar takıları mağazasında hazır stoklar eşliğinde bulunduran Graziella; özel günlerin ısrarla aranan markası.

Geçtiğimiz Ekim ayında İstanbul Jewellery Show kapsamında en yeni modellerini ve geniş ürün çeşitliliğini gözler önüne seren Graziella; son günlerde yeni eklenen modelleriyle yılbaşında müşterilerine farklı ürünler sunmak isteyen kuyumculara hizmet vermeye hazır. Graziella firma ortağı Fatih Demireller; yılbaşının kuyum camiasının önem verdiği günlerden biri olduğunu, bu özel gün için Türk takıseverlerin beğenisine ve tarzına uygun yepyeni Graziella takı ve setlerini vitrinlerine taşıdıklarını söyledi.

Graziella’nın yeni bir pazarı hedeflediğinde, bölgesel zevk ve tarzları mutlaka modellerine yansıttığını belirten Fatih Demireller; “Yılbaşı, Sevgililer Günü, Anneler Günü ve özellikle yurtdışında kutlanan 8 Mart Dünya Kadınlar Günü; kuyum alışverişinin arttığı özel günler oluyor. Graziella; ürün sunduğu coğrafyaların kültürünü ve takı zevklerini de yeni tasarımlarında referans alıyor. Böylelikle eşsiz Graziella işçiliği ve kalitesi, bulunduğu bölgenin tarzıyla entegre oluyor. Sonuçta Graziella hiçbir yere yabancı kalmıyor” diye konuştu.

Elektro form, elektro fusion ve hollow chain gibi gelişmiş üretim tekniklerinin Graziella’da kullanıldığını ve böylelikle görünümüne tezat olarak çok daha hafif gramajlı takıların ortaya çıktığını sözlerine ekleyen Demireller; “Yüksek kalitenin tabi ki belirli bir fiyatı var. Fakat sanıldığı kadar pahalı değil. Yükselen altın fiyatlarını göz önüne alırsak, gramajı oldukça hafif Graziella takıları hediye alacaklar için mükemmel seçenek oluşturacak” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.