“TEZCAN KAPLAMA” 8 YILDIR BİLİM VE İLİMİN IŞIĞINI MÜŞTERİLERİNE YANSITIYOR

Kaplamanın profesörü olarak tanınan ve bu yıl itibariyle mesleğinde 33 yılı geride bırakan Atıf Tezcan, markası ‘Tezcan Galvano Kaplama’ ile 8 yıldır müşterilerine en yüksek kaliteyi titizlikle sunuyor. İşini büyük bir titizlikle yapan ve bilimin aydınlattığı yolda ilerleyen Atıf Tezcan; çok yakında atölyesini iki kat daha büyük ve çok daha konforlu bir çalışma ortamına taşıyacak. Kuyumcukent Atölyeler Bloğunda yine 4’üncü katta, yeni yerinde hizmet vermeye hazırlanan Atıf Usta; işini şansa bırakmayanların tercihi olmaya devam edecek…

 

1985 yılında Kapalıçarşı’da değerli maden kaplaması alanında çalışmaya başlayan Atıf Tezcan; aradan geçen 33 yılın ardından bugün metal kaplama bilimini başarıyla icra eden ustalarımız arasında en önlerde kendine yer ediniyor. Markası ‘Tezcan Galvano Kaplama’ ile 8 yıldır müşterilerine yüksek kaliteli hizmet sunan Atıf Usta; çok yakında iki kat büyük yeni atölyesine geçerek, önümüzdeki günlerde birçok yeni projesini, gerçekleştirmeye çalışacak.

Dünyanın en kaliteli ithal kaplama endüstriyel kimyasalları ve maddeleri ile çalışan Atıf Usta; kendisini ve ekibini sürekli geliştirme çabasında ve en son mesleki gelişmeleri kendi bünyesinde uygulama gayretinde. Atıf Tezcan; son dönemde altın fiyatlarının artmasıyla birlikte birçok firmanın hızla, numune setlerinde altın kullanmak yerine birebir benzerini gümüş kullanarak gerçekleştirmek istediklerini ifade ediyor.

Kendilerine gelen gümüş numuneleri titizlikle birebir altın takı görünümüne kavuşturduklarını belirten Atıf Tezcan; “İnsanlar, artık stok maliyetlerinden kaçmayı istiyor ve kilolarca altınını numunelere gömmekten kaçınıyorlar. Demo çılgınlığı, ister küçük ister büyük olsun tüm firmalarımız için bir ihtiyaç haline geldi. Son dönemde orijinal üründen gözle ayırt edilemeyecek demo ürün yapımlarında, kıymetli dostlarımıza hizmet sunuyoruz” diye konuştu.

Hizmet kalitelerini arttırmak, yeni projelere ve yeni uygulamalara yer açmak, çalışanlarının iş yaşamına ekstra konfor katmak için yeni yerlerine geçiş yapmaya hazırlandıklarını kaydeden Tezcan; açıklamasına şöyle devam etti:

“Bir ay içinde yine Kuyumcukent’te, yine 4’üncü katta yeni yerimizde olacağız. 4. Kat 5. Sokak No 25’te kaplama biliminde Dünya çapında yaşanan değişimleri hızla ülke kuyumculuğumuza sunmaya devam edeceğiz. Son dönemde demo ürün talebinin haricinde, 14 ayarı 22 ayar gibi 22 ayarı da 14 ayar gibi gösteren kaplama renkleri tercihlerinde önemli bir artış söz konusu.”

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.