ŞİMDİ “AMOR” İLE ALIRKEN KAZANMA ZAMANI

İtalyanca ve İspanyolca ‘aşk’ kelimesinin karşılığı olan “Amor”, işini aşkla yapanların buluştuğu nokta oluyor. Geçtiğimiz günlerde Hindistan ziyaretlerini başarıyla tamamlayan ve ülkemize elleri dolu gelen Amor Pırlanta firma ortakları Mustafa Ensari ve Kutsi Başkurt; 15 Ağustos sonrasında, çok avantajlı fiyatlarla bölgeye yaptıkları ziyaretin mükafatını tüm sektör mensuplarının alacağını söylediler. Şimdi avantajı yakalama ve Amor ile kazanma vakti…

 

Bu yıl itibariyle 4’üncü yaşına adım atan Amor Pırlanta; hedeflerine emin adımlarla ilerliyor. Pırlanta alanında uzman iki ortak olan Mustafa Ensari ve Kutsi Başkurt ile yeni hedeflere yelken açan Amor Pırlanta; geçtiğimiz günlerde Hindistan’ı ziyaret ettiler. Pırlanta Dünyasının kalbinin attığı ülke olan Hindistan’da temaslarda bulunan ve Dünyanın en önde gelen pırlanta tedarikçisi firmalarıyla çalışan Amor; alırken kazanacak ve müşterilerine kazandıracak fırsatlarla ülkemize geri döndü.

Firma ortağı Mustafa Ensari; Dünyanın önde gelen ilk beş pırlanta toptancısıyla çalıştıklarını, avantajlı ticaret yapmaya ve elde ettikleri avantajları müşterileri için sonuna kadar kullanmaya özen gösterdiklerini söyledi.

Ülkemize geniş bir taş stokuyla döndüklerini ve 15 Ağustos sonrasında şaşırtıcı fiyat avantajlarıyla yeni parti taşların sunumunu yapacaklarını kaydeden Mustafa Ensari; “Amor Pırlanta İstanbul Altın Borsası üyesi olarak, KDV avantajını alım yaparken ve satışta başarıyla kullanıyor. Yurtdışı temaslarımızda yıllardır iletişim halinde olduğumuz Dünya devi konumundaki firmalarla çalışıyoruz. Döviz kurları yükselmişken, yüz güldürecek fiyatlarımızla müşterilerimize derin bir nefes aldırmayı planlıyoruz” diye konuştu.

İstanbul Altın Borsası üyesi olan firmasının, değerli taşlarının tamamını uluslararası sertifika eşliğinde müşterilerine sunduğunu ve 0,01 karat ile 3 karat arasında sürekli geniş stoklar eşliğinde çalıştıklarını kaydeden Ensari; “ Kısa süre içinde değerli taş arayan sektör mensuplarımız ‘Amor’da vardır mutlaka’ söylemini hızla telaffuz etmeye başladılar. Bizim de öncelikli hedefimiz buydu zaten. Ülkemizin geniş bir coğrafyasına yayılan müşteri kitlemiz, huzur içinde mücevher ile ilgili tüm ihtiyaçlarını bizimle gideriyor” dedi.

Yurtdışından değerli taş alımı yaptıkları firmaları çok büyük özenle seçtiklerini ve Dünyanın en ünlü mücevher markalarının da tercihi olan bu özel firmalarla yıllardır güven içinde çalıştıklarını vurgulayan Mustafa Ensari; şunları söyledi : “Bizim işimizin olmazsa olmazı güvendir. Son dönemde sahte pırlanta sayısında artışlar gözlemleniyor. Bu yüzden hem sertifikalı taş almak hem de bildiğiniz ve güvendiğiniz birisiyle bu ticareti yapmak çok büyük önem teşkil ediyor.”

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.