SEVGİLİLER GÜNÜNE AŞKLA HAZIRLANDI

Sektörümüzün köklü markalarından biri olan taşlı set, su yolu ve kelepçe takı grubunun değerli üreticilerinden Onur Gold; geçtiğimiz yıl çok farklı ürün gruplarına da iddialı bir giriş yapmıştı. Yenilenen konseptiyle ilk kez Sevgililer Günü heyecanını yaşayacak olan Onur Gold; bu özel gün için birçok yeni tasarımını gözler önüne serecek. Kuyumcular müşterisine bu kaliteyi sunmaktan onur duyacak aşıklarda hediyeleriyle gurur duyacak…

Yılbaşının hemen arkasından sektörümüz için büyük önem teşkil eden Sevgililer Gününe sayılı gün kaldı. Ülkemizin değerli kuyum üreticileri, Sevgililer Günü için tüm hünerlerini gözler önüne serecek çalışmalara imza atıyorlar. Yılların deneyimli markası Onur Gold; bu özel güne heyecanla hazırlandı. Daha önce Taşlı Setleri, Su Yolu setleri ve kelepçe takıları bulunan, Sevgililer Gününde bu takı grupları içinde ekstra yoğunluk yaşamayan Onur Gold; geçtiğimiz yıl yenilenen ürün portföyüyle adeta ilk Sevgililer Günü dönemini geçirecek. Onur Gold Toptan Mağaza Yöneticisi Hasan Büyükuzun; Sevgililer Gününde ağırlıklı olarak ilgi gören tektaş, hayalet kolyeler ve kırmızı renkli hafif çerçeve takı gruplarında yepyeni çalışmalar ortaya koyduklarını belirterek, Sevgililer Günü öncesi vitrinlerini yenilemek isteyen kuyumcuları ürünlerini yakından incelemeye davet etti.

Yükselen altın fiyatları nedeniyle tüketicinin takı tercihinde önemli değişiklikler olduğunu kaydeden Hasan Büyükuzun; “Sevgililer Günü adeta sektörümüzün sezon açılışı anlamı taşımaya başladı. Son yıllarda takı hediye edilmesiyle ilgili artan bir ilgi var. Pırlanta montürü üzerine yaptığımız yüksek kaliteli tektaş ve sıralıtaş yüzüklerimize ilgi bu dönemde zirve yapıyor. Kırmızı renkli takılarımızda bu yıl 8 ayar modeller de ekledik” diye konuştu.

Son dönemde zirkon taşlı tektaş yüzüklere artan ilgi nedeniyle, mücevher üreticilerinin ‘efektli pırlanta’ ismiyle, özel kalem işçiliğiyle minik pırlantayı daha büyük gösterme illüzyonu yaptıklarını hatırlatan Büyükuzun; “Adı pırlanta olsa da çok küçük bir taşın tüketiciye verildiğini unutmayalım. Birçok tüketici, öylesi küçük bir pırlanta alacağına zirkon taşlı tektaş yüzük almayı tercih ediyor. Son yıllarda birbirinden başarılı zirkon tektaş yüzükler üretildi” dedi.

2018 yılının bir önceki yıla göre daha iyi geçmesini beklediklerini sözlerine ekleyen Büyükuzun; geçen yıl yenilenen ürün konseptleri ve baştan sona değişen, modernize edilen mağazalarıyla önemli yatırımlara imza atan markalarının, yeni yılda yeni hedefler belirlediğini dile getirdi.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.