Şeref Efendi Sokağa Küçük İtalya Geliyor “REHAM JEWELLRY” İtalya’nın önde gelen üreticilerini tek çatı altında topluyor

Dubai’nin ünlü markalarından biri olan Reham Jewellry; Graziella ile olan işbirliğini sonlandırdı ve yeni yapılanmaya geçti. Sektörün kalbinin attığı Çemberlitaş Şeref Efendi Sokak No17’de, 4 katlı büyük bir binada hizmet sunmaya hazırlanan Reham Jewellery; İtalya’nın önde gelen, 10’dan fazla üreticisinin 14 ve 18 ayar takılarını satışa sunacak. İtalyanların en gözde üreticileri eşliğinde mini İtalya, Reham ile yerli ve yabancı takıseverlerle buluşacak…

 

Dünyanın önde gelen kuyum markalarından biri olan Reham Jewellry; yeni adresini açıkladı ve 1 Mart itibariyle yeni merkezinden müşterilerine ithal takılar getireceğini anons etti. Şeref Efendi Sokak’ta 4 katlı bir binada, İtalyan takılarını iç ve dış pazara sunacak olan Reham; birçok yakından tanınan İtalyan markalarının yanı sıra, çok fazla göz önüne çıkmamış, farklı çizgisiyle kendine ayrı bir kulvar seçen İtalyan üreticilerinin de modellerine yer verecek.

Reham Jewellry; Fatih Demireller ve Omar Hebri ortaklığı ile İstanbul’da faaliyetlerini yürütmeye devam edecek. Firma ortağı Fatih Demireller; yaklaşık 3 yıllık bir sürenin ardından Graziella’nın takı gruplarının ülkemizdeki takıseverlerin tercih tarzına çok uyum göstermediğini, pazarın sesine kulak vererek yeni bir yapılanma içine girmek zorunda kaldıklarını söyledi.

Bazen ısrarcı olmamak gerektiğini ve tüketicilerin isteklerine kulak vermek gerektiğini vurgulayan Fatih Demireller; “Yeni konseptimiz ile adeta küçük İtalya’yı çarşıda oluşturuyoruz. İtalya’nın önde gelen yaklaşık 15 üreticisi, markamız çatısı altında pazara sunulacak. Seçtiğimiz üreticilerin birçoğu yakından tanınan popüler İtalyan markalar olacak. Bazıları da çok fazla ülkemizde görülmeyen tarzlarıyla, alternatif arayanların tercihi olacak” diye konuştu.

Reham Jewellry markasının bir diğer ortağı Omar Hebri; Türkiye pazarında çok daha fazla kişinin zevkini yakalamak, farklı tarzları ürün portföyümüze almak ve daha etkin bir şekilde 81 vilayette kuyumcu mağazalarına giriş yapabilmek için yeni bir oluşuma gitmelerinin kaçınılmaz olduğunu ifade etti.

Yüzlerce İtalyan üreticinin arasından özenle seçtikleri markalara İstanbul’da ev sahipliği yapacaklarını kaydeden Omar Hebri; “Türkiye pazarı çok seçici, aynı zamanda farklılıklara da açık. Dünya çapında önemli müşteri portföyleri bulunan İtalyan markalarını tek çatı altında topluyoruz. Farklı tarzlara, yüksek kalite standartlarına sahip olan bu değerli markalar ile yeni adresimiz, İtalyan devlerin buluşma noktası haline geliyor” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.