SEKTÖRÜMÜZÜN TECRÜBELİ İSMİ MERT KUL MARKALARI ‘NAZLI GOLD VE EVOLİNE’I GURURLA SUNAR

Uzun yıllardır kuyumculuk sektöründe yeralan Mert Kul; kendi markası “Nazlı Gold’u” kurdu. Böylelikle Türkiye’de yaklaşık 30 bin işletmeden oluşan kuyumculuk sektörüne yeni bir marka katıldı. Kuyumcukent AVM’de toptan satış mağazası ve idari ofisiyle sektöre merhaba diyen Nazlı Gold; 8 ayar 14 ayar ve 22 ayar takı grubunda, mücevher alanında ise Evoline markasıyla, yüksek kaliteli ürünleriyle pazarda alternatif olarak değil, başrol kimliğiyle yer alacak…

 

Yılın son günlerini yaşadığımız şu günlerde sektörümüz yeni bir marka ile tanıştı. Küçük yaştan itibaren sektörün içinde olan genç ama tecrübeli girişimci Mert Kul, tarafından kurulan “Nazlı Gold” 8 ayar 14 ve 22 ayar altın takı grubuna, “Evoline” ise mücevher alanında piyasaya yeni bir soluk katmayı hedefliyor. Ülke genelini hedefleyen ve 3 mobil ekibiyle tüm yurda yüksek kaliteli ürünlerini sunmaya başlayan Nazlı Gold; kısa zamanda çok sayıda kuyumcunun vitrininde yer almayı planlıyor.

Firma sahibi Mert Kul; yaşadığı mesleki tecrübelerini kendi markasında tam anlamıyla iş hayatına aktarmayı planladığını, önceliği kalite olan, hızlı servis almayı tercih eden kuyumcularla geniş ürün çeşitliliğine sahip markalarını buluşturacaklarını söyledi. İhracat çalışmalarını da gündemlerine aldıklarını kaydeden Kul; “Meslek hayatımda yapılan doğruları ve yanlışları bir kenara not aldım. Doğruları devam ettireceğim. Yanlış uygulamaları da düzelterek, müşteri memnuniyetini sözde değil özde yerine getiren bir marka sektöre sunacağım” dedi.

Türkiye’nin 81 ilinin hedeflerinde olduğunu ve ilk aşamada 3 ekiple yola çıktıklarını, yakın zaman içinde ekip sayısını arttıracaklarını belirten Kul; “Kalitenin belirli bir bedeli olacaktır. Sıradan olmak kolay, farklı olmak zordur. Hemen hemen tüm takı gruplarını bünyemizde bulunduracağız ve bir kuyumcunun ihtiyacı olan takıların %90’ını Nazlı Gold, Evoline markalarımızla tedarik edeceğiz” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.