Sanal alemde gram gram zirveye…

Son yıllarda gram altın (külçe altın), artık hayatımızın her anında yerini aldı. Yılın özel günlerinden tutun da düğünlere, doğumlara kadar pek çok özel ve mutlu güne iştirak eden gram altın, gerektiği zamanlarda da nakit sıkışıklığının dermanı oluyor. Gram altın; online platformda en kolay satılan altın olarak dikkat çekiyor. Ülkemizin önde gelen gram altın üreticilerinden İsgold Altın Rafineri A.Ş hem kendi satış sitesi hem de popüler online alışveriş sitelerinin yükselen yıldızı olmaya devam ediyor…

Ülkemizin önde gelen Altın rafineri firmalarından biri olan İsgold Altın Rafineri A.Ş; kısa süre içinde binlerce gram altını, alıcısıyla sanal alemde buluşturdu. Farklı gramajlarda, yüksek güvenlikli bir şekilde satışa sunulan İsgold gram altınları, son tüketiciden yoğun ilgi görmeye devam ediyor. 2018 yılında 2017 yılına göre %35 online gram altın satışları artmış. İsgold Altın Rafineri A.Ş Genel Müdürü Erdem Aşık; olarak kendi online satış siteleri olan www.iad.com.tr (İstanbul Altın Dükkanı) firma sitesinden hem de gittigidiyor.com ve n11.com isimli, popüler online alışveriş sitelerinde tüm illerimizden gelen gram altın taleplerine karşılık vermeye devam ettiklerini ve fabrikalarında özel online satış departmanının geceli gündüzlü çalışarak, gelen talebe yanıt verdiğini söyledi.

İSGOLDSecureTM’ patentli özel güvenlik sistemleri sayesinde bugüne kadar hiçbir sahte altın girişimi ve saldırısı ile karşılaşmadıklarını belirten Erdem Aşık; “Çok yakında mevcut güvenlik sistemimizi QR kod ile ekstra güçlendireceğiz. Online gram altın alıcısı en uygun fiyatlar eşliğinde alım yapmak istiyor ve piyasayı anlık, yakından takip ediyor. Bizden bir kere gram altın alanların hep bizimle yola devam etmelerinin mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

Özel Günlerin Özel Hediyesi…

Yatırım altınının çok daha geniş kitlelere ulaşması için tüm bilgi ve birikimini kullandıklarını ve insanların özel günlerinde, özel ambalajlara sahip, temalı gram altınlarının unutulmaz hatıralar bıraktığını hatırlatan Aşık; sözlerini şöyle sürdürüyor:

“ Düğünler, yeni doğumlar, sünnet ve doğum günleri gibi çok özel günlerde, şık ambalajlarıyla farklı yatırım altınları hazırlayan İsgold; sadece fiziksel güzellikler ile yetinmeyerek aynı zamanda yüksek güvenlik donanımlarıyla huzur içinde altın alım satımına imkan sağlıyor. Başarılı bir Yılbaşı dönemi geride bıraktık. Şimdi Sevgililer ve Anneler Gününde satışlarımızın artmasına yönelik çalışmalar içinde olacağız. Hediyenin beğenilmemesi riski, gram altın ile birlikte ortadan kalkıyor. Gram altın alan kişi isterse onu bozdurup kendi ihtiyacına uygun bir hediyeyi rahatlıkla alabilir. Özellikle evli ve nişanlı çiftler, birbirlerine gram altın hediye ediyorlar.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.