RIDVAN USTA İLE “NEVZAT YALDIZ” ŞİMDİ DAHA GÜÇLÜ

Büyük emek harcanarak, çeşitli süreçlerden geçtikten sonra satışa hazırlanan takılar; vitrinlere gelmeden önce kaplama ve parlatma işlemlerine tabi tutuluyor. Takının adeta makyajı ve estetik dokunuşu olarak kabul edilen bu çalışmalarda ortaya çıkan sonuçlar, takıyı rezil de vezir de edebilir. Şimdi yılların deneyimli yaldız ve kaplama atölyesi Nevzat Yaldız’ı işinin ehli uzman isimlerle yeni hedeflere taşıyor. Nevzat Yaldız ailesine son olarak, 35 yıllık tecrübeye sahip Rıdvan usta katıldı.

Büyük bir emek ile üretilen ve takıseverlerin beğenisine sunulan birbirinden özel takıların son durağı, üzerlerindeki albeniyi ve özel rengi yaratan yaldız atölyesi oluyor. Rakiplerinden renk tonuyla ayrılmak isteyen, göz alıcı parlaklığa ulaşmak isteyen ve yıllarca kaplamasının ilk günkü kalitesiyle varolmasını isteyen kuyum üreticileri, yaldız yapan firmalar arasında çok titiz bir seçim yapıyor. Branşında yakından takip edilen ve geniş bir müşteri kitlesine uzun zamandır hizmet sunan Nevzat Yaldız; yüksek kaliteli işçiliği eşliğinde, gelişen teknolojiyi de yakından takip ederek çalışmalarına devam ediyor.

Nevzat Yaldız ailesine son olarak yılların deneyimli değerli maden kaplama ustası Rıdvan Gülsaray katıldı. Nevzat Yaldız Kuyumcukent Şubesinde Yasin Ayaz, Serdar Çelik ve Rıdvan Gülsaray firma ortağı pozisyonunda markayı yeni hedeflere taşıyacaklar. Rıdvan Gülsaray; en son teknoloji ve Dünyanın kabul ettiği dev maden kaplama solüsyonları, kimyasalları ile Nevzat Yaldız’ın yeni hedeflere yöneleceğini, böylesi köklü bir ailenin parçası olmaktan dolayı büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.

Kaplama; patlatma, yaldız, parlatma, rodaj, lazer ile markalama gibi takının üretilmesindeki son bölümünde yer alan hizmetleri, Kuyumcukent bünyesinde yer alan ve laboratuvar titizliğinde çalışan atölyelerinde gerçekleştirdiklerini ve hep yeniliklerin araştırması, geliştirmesine konsantre olacaklarını kaydeden Rıdvan Gülsaray; “ Kaplama alanında sürekli Dünya çapında değişimler yaşanıyor. Bu gelişmeleri yakından takip etmelisiniz ve kendi müşterinizin isteklerine, sorunlarına çare bulacak yeni açılımları ortaya koyabilmelisiniz. Bu atölye çatısında çok değerli isimler var. Ülke kuyumculuğumuz Dünyaya hızla açıldığı bu dönemde, bizim iş kolumuzun önemi daha da artmıştır. Bilimin ışığında, hep daha iyisini sunmak için sürekli çalışacağız” diye konuştu.

Firmanın bir diğer ortağı Yasin Ayaz’da yaptığı açıklamada; Rıdvan ustanın engin tecrübesinin markalarına büyük güç kattığını, kısa zamanda iş potansiyellerinde bir artış olduğunu söyledi. Her türde farklı altın tonlarını başarıyla madene uygulayabildiklerinin vurgulayan Yasin Ayaz; “Kaplama işçiliğimizdeki titiz çalışma sonucunda, yıllar geçse dahi kapladığımız ürünler ilk gün ki güzelliğini, parlaklığını koruyor. Şu anda full kapasite ile mevcut müşterilerimizin çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. Kaplama alanında rüştünü ispat etmiş, ehil bir kadro eşliğinde hizmet sunuyoruz. Branşımızla ilgili Dünya çapındaki yenilikleri müşterilerimize hızla aktarmaya ve onların iş hayatlarına kolaylıklar katmaya önümüzdeki dönemde de devam edeceğiz” diyerek sözlerini noktaladı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.