PEYNİRCİ MEHMET Lezzet Durağının Son Halkası Dünya Ticaret Merkezi Oldu

Yeni şubesini Dünya Ticaret Merkezi’nde açan Peynirci Mehmet, fuar boyunca katılımcılara çok daha hızlı servis sunma imkanı elde edecek..

 

Sektörümüzün kalbinin attığı Kuyumcukent’te yaklaşık 11 yıldır sabah, öğle ve akşam hayatımıza renk katan, eşsiz doğal lezzetleriyle bize enerji ve keyif veren Peynirci Mehmet; İstanbul Jewellery Show boyunca, yine katılımcıların sağlıklı beslenmesi için seferber olacak. Kuyumcukent ve İVP’den sonra Dünya Ticaret Merkezi’nde 3’üncü şubesini yakın zaman önce hizmete sokan Peynirci Mehmet; İJS’ye 500 metre uzaktan katılacak.

 

Deneyimli kuyum ustası ve mücevher alanında önemli tecrübelere sahip olan Sinan Çalışkan ve abisi Reşat Çalışkan tarafından kurulan, Peynirci Mehmet; 3’üncü şubesini hizmete soktu. Binlerce kişinin çalıştığı, Yeşilköy’de yer alan Dünya Ticaret Merkezi’nde açılan yeni Peynirci Mehmet Lezzet Durağı; her gün yüzlerce kişinin adresi oluyor.

İstanbul Jewelry Show’a yıllardır Kuyumcukent’ten servis sunan Peynirci Mehmet; yeni yerinde artık fuar alanının hemen yanında olmanın avantajını müşterilerine yaşatacak. Firma ortağı Sinan Çalışkan; Peynirci Mehmet’in lezzet konseptinin, günümüzde çok daha doğal beslenmenin yollarını arayan tüketici için biçilmiş kaftan olduğunu, çok kısa sürede Dünya Ticaret Merkezi’nin çalışanlarının markalarının müdavimi haline geldiğini söyledi.

Yıllardır fuara katılan birçok firmaya sabah, öğlen ve akşam soğuk, sıcak sağlıklı sandviç servisi yaptıklarını hatırlatan Sinan Çalışkan; açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Fuar boyunca 3-4 günlük süre katılımcılar için büyük önem teşkil ediyor. Fuar alanında çalışanlarının veya kendilerinin sağlıklarını tehlikeye atacak, tanımadıkları bir yerden yemek yemeleri müşterilerine yapacakları hizmeti aksatacaktır. Birçok müşterimiz bu bilinçle, sıfır risk için fuar döneminde de bizim kalitemizi tercih ediyorlar. Fuar boyunca ekstra yoğun olacağız. Yeni açılan Dünya Ticaret Merkezi Şubemize ek personel takviyesi yapacağız ve fuarda, çok daha hızlı servis yapma imkanı bulacağız.”

Peynirci Mehmet Dünya Ticaret Merkezi Sipariş Hattı : 0212465 50 00

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.