PEYNİRCİ MEHMED’İN LEZZETLİ VE SAĞLIKLI SANDVİÇLERİ FUARDA BİR TELEFON UZAĞINIZDA

Sektörümüzün kalbinin attığı Kuyumcukent’te 10 yıldır sabah, öğle ve akşam hayatımıza renk katan, eşsiz doğal lezzetleriyle bize enerji ve keyif veren Peynirci Mehmet; İstanbul Jewellery Show boyunca, katılımcıların sağlıklı beslenmesine katkı yapacak. Sektörümüzün en önemli günlerinin başında gelen İJS fuar döneminde, sağlıklı lezzetleriyle kuyumcuları fuar alanında evinde gibi hissettirecek olan Peynirci Mehmet; bir telefonla anında hizmetinizde olacak.

 

Deneyimli kuyum ustası ve mücevher alanında önemli tecrübelere sahip olan sektörümüzün değerli ismi Sinan Çalışkan ve abisi Reşat Çalışkan tarafından kurulan, Peynirci Mehmet; 25 kişilik kadrosuyla İJS’ye her zamanki gibi özenle hazırlandı. Fuara katılan birçok firmaya son yıllarda sabah, öğlen ve akşam soğuk, sıcak sağlıklı sandviç servisi yapan Peynirci Mehmet; bu geleneği Ekim fuarında da sürdürecek. Kuyumcukent’ten pekçok atölyenin fuara katıldığını, fuar alanında sağlıklı ve hızlı bir şekilde beslenmek için müşterilerine mobil hizmet sunduklarını kaydeden Peynirci Mehmet firma ortağı Sinan Çalışkan; “Fuar boyunca 3-4 günlük süre katılımcılar için büyük önem teşkil ediyor. Fuar alanında çalışanlarının veya kendilerinin sağlıklarını tehlikeye atacak, tanımadıkları bir yerden yemek yemeleri müşterilerine yapacakları hizmeti aksatacaktır. Birçok müşterimiz bu bilinçle, sıfır risk için fuar döneminde de bizim kalitemizi tercih ediyorlar. Fuar boyunca ekstra yoğun olacağız. 25 kişilik kadromuzla, hızlı servis sağlayacağız” diye konuştu.

Birçok fuar katılımcısının kendilerine birkaç gün önceden başvurduğunu ve fuar boyunca yemek servisi talebi oluşturduklarını belirten Sinan Çalışkan, “Son dönemde sadece bizim kalitemizi, Kuyumcukent’te yakından tanıyanlar değil yabancı katılımcılar da tercih ediyorlar. Kuyumcukent’e gelen pekçok yabancı alıcı, bizim lezzetlerimizle tanışıyor. Onlara da fuarda hizmet vermekten gurur duyuyoruz” dedi.

Fuar alanına her saat başı düzenli servislerinin olduğunu, birçok katılımcının fuara gelen misafirlerine de Peynirci Mehmet lezzetlerini güvenle sunduklarını sözlerine ekleyen Çalışkan; 0212 603 12 00 nolu telefon numarasını arayan kişilere, ek bir bedel talep etmeden hızlı bir şekilde, fuar boyunca servis yapacaklarının altını çizdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.