ON NUMARA FUSİON MODELLER ONDA “LİGORA GOLD”

Sektörümüzün son yıllarında çok ciddi çıkış yapan markalarının en başında gelen, birbirinden özel ve benzersiz 22, 21,18 ayar takı üretimiyle dikkat çeken Ligora Gold; özellikle fusion üretim tekniği ile yaptığı tasarımlarla dikkat çekiyor. Üretim üssünü 3 boyutlu kalıp alma robotlarıyla donatan, en son modeller ile muhteşem tasarımlara imza atan Ligora Gold; fusion üretiminin adeta kitabını yazıyor…

 

Sektörümüze hem Çarşı’dan hem de Kuyumcukent’ten hizmet sunan Ligora Gold; son yılların modern kuyum üretim tekniği olan fusionu başarılı bir şekilde ürünlerine yansıtıyor. Tecrübeli ve genç tasarımcılarla çalışan ve onların hayal güçlerine gem vurmayan Ligora Gold; görüntüsü ihtişamlı aynı zamanda terazide çok hafif gelen modeller müşterilerine sunuyor. Ligora Gold Yönetim Kurulu Başkanı Davut Haskooğlu; son yıllarda Dünya genelinde trend olan takı gruplarında fusionlu modellerin ön plana çıktığını, markalarının üretiminin çok büyük bir bölümünü fusion tekniği ile gerçekleştirdiğini söyledi.

Türkiye’de fusion tekniği ile üretim yapan ilk firmalardan biri olduklarını hatırlatan Davut Haskooğlu; “Herkesin yaptığı, popüler olan modelleri yapma kolaycılığını tercih etmedik. Kurulduğumuz günden buyana hep kendimize ait özel bir çizgimiz oldu. Bugün 22 fantezi takı grubunda ‘Ligora Tarzı’ diye bir kavram dillendiriliyor. Bazı fantezi model takıların Ligora modelleri gibi tarif edilmesi bize gurur veriyor “ diye konuştu.

Fusion tekniğinde Dünya çapında oluşan en önemli yenilikleri anında üretim merkezlerine taşıdıklarını ve kimsede olmayan özel cihazları ilk kullanan marka olduklarını vurgulayan Haskooğlu; fusion takılara Arap pazarında ilginin artarak devam ettiğini, Ligora’nın fusionlu takıları ilk olarak üreten İtalyanlarla bile rekabet edebilecek güce sahip olduğunu ifade etti.

Yılın ilk aylarında yeni tasarımlara yoğunlaştıklarını ve İJS Mart fuar dönemine kadar çok sıkı bir hazırlık dönemi geçirmeyi planladıklarını sözlerine ekleyen Haskooğlu; 2018 yılında fusiona ilginin artacağını, daha önce ülkemizde üretilmeyen takı gruplarını da üretim bantlarına alarak ithalatı minimum düzeye indireceklerini dile getirdi.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.