MUHTEŞEM LEZZETLER ONDA PEYNİRCİ MEHMET 10 YAŞINDA

Kuyumcukent ve İstanbul Vizyon Park’ta 10 yıldır sabah, öğle ve akşam hayatımıza renk katan, eşsiz doğal lezzetleriyle bize enerji ve keyif veren Peynirci Mehmet; yüksek hijyen hassasiyetiyle, kaliteli ve taze lezzet durağı olma özelliğini 10 yıldır başarıyla sürdürüyor. Soğuk ve sıcak taze sandviç arayanları 40’dan fazla ürün çeşitliliğiyle mutlu eden Peynirci Mehmet; sektör mensuplarımızın vazgeçilmezi….

 

 

Deneyimli kuyum ustası ve mücevher alanında önemli tecrübelere sahip olan Sinan Çalışkan ve abisi Reşat Çalışkan tarafından kurulan, 24 kişilik dev kadroyla hizmetini sürdüren Peynirci Mehmet; yeni yılla birlikte 10. yaşına adım attı. Taze sandviç ve lezzet dolu yemeklerinin yanı sıra kilo ile şarküteri ve peynir çeşitlerini de satışa sunan Peynirci Mehmet; 24 saat hiç ara vermeden hizmet sunuyor.

Sinan Çalışkan; Peynirci Mehmet markasının sağlık ve hijyen dolu, lezzetli yiyecekleri her bütçeye uygun çeşitlilikle sunma parolasıyla 10 yıl önce yola çıktıklarını ve büyük küçük, çırak usta, patron çalışan, herkesin ortak sevdası haline getirdiklerini söyledi.

Hazırladıkları sıcak soğuk sandviç çeşitlerinde kaliteli ve taze gıda malzemeleri kullandıklarını, güler yüzlü hizmet anlayışına büyük önem verdiklerini kaydeden Sinan Çalışkan; “Hep söylediğimiz bir söz var. İlaçlar gıdanız değil, gıdanız ilaç olsun. Doğal ve dengeli beslenmenin insan hayatına önemini biliyoruz. Kuyumculuk sektöründe yüksek fiziki güç ortaya konuyor. Kaybedilen enerjinin geri alınması için Peynirci Mehmet 24 saat sizler için hazır” dedi.

Yıllardır sürekli aynı kalite ilkesinde şarküteri ve peynir çeşitlerini satın aldıklarını, hijyene büyük önem verdiklerini ve gün içinde sabah, öğle, akşam olmak üzere 3 öğün eşit oranda yoğunluk yaşadıklarını kaydeden Sinan Çalışkan; “Her yıl hizmet kalitemizi ve ürün çeşitliliğimiz arttırıyoruz. Hep daha doğal, daha sağlıklı besinlerle sektör mensuplarını buluşturmak için formüller üzerine çalışıyoruz. Çok yakında birebir kendi yaptığımız şarküteri ürünleriyle, dostlarımızın karşısında olacağız” diye konuştu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.