KİŞİSEL GELİŞİM İÇİN EĞİTİM ŞART….

Akademi 34buçuk, 2013 yılında İstanbul’da faaliyete geçen bir eğitim&danışmanlık&koçluk şirketidir. Yola çıkış amacı, eğitim ve danışmanlık hizmetlerinde fark yaratacak kalitede hizmet sunmaktır. Kurumların ihtiyaçlarını karşılamak üzere özgün ve davranış odaklı eğitimler tasarlayarak çok sayıda büyük şirkete ve kobiye hizmet vermektedir.

Verdiği hizmetlerde insan psikolojisini ve davranış bilimlerini temel alarak profesyonel yaklaşımı ön planda tutar.

Akademi 34buçuk logosu bal peteklerinden oluşur. Arılar peteklerini altıgen şeklinde yaparlar. Bunun amacı az efor ile en yüksek performans elde etmektir. Akademi 34buçuk da emeğinizin maksimum karşılığını vermek için uğraşır.

Hizmet verdiği kurumsal eğitimler arasında, Temel ve ileri düzey satış teknikleri, Satışçılar için finans, Zor Müşteriler Ve İkna Becerileri, Duygusal Zeka, Güvenilir Davranışlar, Yöneticiler için NLP, Liderlik Becerileri ve daha bir çok eğitim bulunmaktadır.

Hizmet verdiği danışmanlık kapsamında, bayi yapılanması,Satış Organizasyonu Check-up, İK fonksiyonlarının oluşturulması, İnsan Kaynakları yönetim sistemi, İşveren markası yönetimi,  İşe alım güvenilirlik değerlendirmesi, Çatışma Koçluğu gibi alanlarda faaliyetlerine devam etmektedir.

Tüm bu eğitimlerin yanı sıra şirketlere verdiği mizah ağırlıklı , Liderlik Komedisi, Mizahi İletişim, Satış Komedisi gibi eğitimlerde bireysel davranışı iyileştirme konusunda fark yaratan kurumsal eğitimlerdendir.

”Eğitimde farkı, fazlası” mottosuyla iş hayatına devam eden 34buçuk’tan alacağınız her kurumsal eğitimin yanında talep edeceğiniz buçuk kapsamındaki bir eğitim de size hediye edilecektir.

 

Adres: Nispetiye Mh. Barbaros Bulvarı Uygur İş Merkezi No:102 Zincirlikuyu, Beşiktaş-İstanbul

Tel: 0 212 2131345 – 0 532 3843536

www.akademi34bucuk.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.