KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ BU TARİHİ LEZZET DURAĞINDAN

KİMLER GELDİ KİMLER GEÇTİ BU TARİHİ LEZZET DURAĞINDAN

“SUBAŞI LOKANTASI”

 

 

“Evinizin mutfağı Subaşı Lokantası” sloganıyla yıllardır, gerçek ev yemeklerini tercih edenlerin lezzet durağı olan Subaşı Lokantası; yeni bir İstanbul Jewelry Show’da yine yerli, yabancı ziyaretçilerini bekliyor. Her fuar döneminde kuyum camiasının kalbinin attığı Çemberlitaş’ta yaşanan hareketlilik, bölge esnafını da olumlu yönde etkiliyor. Fuar için Anadolu’dan kalkıp gelenler, misafirlerini lezzetli ve sağlıklı bir lokantaya götürmek isteyenlerin tercihi olan Subaşı Lokantası; lezzeti, hijyeni, kalitesi ve güler yüzüyle evinizdeki mutfağı Çemberlitaş’a getiriyor.

 

Subaşı Lokantası; her zaman olduğu gibi mevsiminde olan taze sebze yemekleriyle de ön plana çıkmaya devam edecek. Babadan gelen mesleği geleceğe taşıyan, lokanta sahibi Gizem Görür; “Lokantamız yeni yüzüyle her yıl olduğu gibi fuar için İstanbul’a gelen yerli ve yabancı sektör mensuplarını ağırlamaya hazır. Yeni dönemde farklı lezzetleri zengin menümüze dahil ediyoruz. Bildiğiniz gibi daha uygun fiyatlar eşliğinde hizmet vermeye özen gösteriyoruz” diye konuştu.

 

Güleryüzlü hizmet anlayışlarıyla ve genç kadrolarıyla hizmet sunan Subaşı’nın değişen menüsünde birçok tanıdık yemek çeşidi var. Çarşıya geldiyseniz, yeni yüzüyle, bildiğiniz Subaşı’nın eşsiz lezzetlerini ve yüksek hijyen standartlarını doyasıya yaşamalısınız…Fuar bahane Subaşı yemekleri şahane….

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.