KALİTELİ DÖKÜMÜN KIYMETİNİ BİLENLER “KRAL DÖKÜM” İLE FARKI GÖRECEK

Kahramanmaraş’ın köklü markalarından Altın Halat’ın sahibi, deneyimli kuyum ustası Kral Faruk (Faruk Sevgili) yine bir başka deneyimli kuyumcu Selim Küçük ile yeni bir alana atılım yaptı. Kral Döküm ismiyle dökümcülük hizmeti vermeye başlayan Faruk usta; ortağıyla birlikte en uygun fiyata yüksek kaliteli döküm işçiliğini, Maraşlı üreticilere sunacak.

 

Uzun yıllardır birbirini yakından tanıyan Faruk Sevgili ve Selim Küçük “Kral Döküm” ile farklı bir alanda mesleklerine yeni bir pencere açmış oldular. Altın halat üzerine yoğunlaşan ve bu alanda önemli başarılar elde eden iki usta; döküm işine yeni bir soluk kazandırmayı hedefliyor. Geçtiğimiz ay kapılarını açan ve sektörde yüksek kaliteli döküm alanındaki boşluğu doldurmayı hedefleyen Kral Döküm; kısa süre içinde önemli mesafeler almayı planlıyor. Kral Faruk; Kahramanmaraş’ta döküm alanında belirli bir boşluk olduğunu, bu boşluğu en uygun fiyat, yüksek kaliteli işçilik ile doldurmayı amaçladıkları söyledi.

Her tür takının dökümünü yapabileceklerini ve döküm alanında uzman bir kadroya sahip olduklarını belirten Faruk Usta; sektörde farklı bir yatırım yapma isteği ile harekete geçtiklerini, döküm işinde yüksek kaliteli hizmet alanında bir boşluk olduğunu gözlemlediklerini ifade etti.

Son teknoloji ile donatılan ve tamamen işinin ehli profesyonel bir ekiple çalışmalara start verdiklerini söyleyen Kral Faruk; “Çok kısa süre içinde Maraş’ımızın değerli markaları müşterilerimiz arasında yer aldı. Kaliteden en ufak taviz vermeyen anlayışımız, müşterilerimizin modellerini saklamada çok titiz davranmamız ve tabi ki isimlerimizin yüksek itibarı, markamızın hızla yol almasının en önemli sebepleridir” diye konuştu.

7 kişilik bir kadroya sahip olan Kral Döküm; 150 m2 genişliğinde ve son teknolojiyle donatılan modern atölyesinde müşterilerine hizmet sunuyor. Döküm hizmetine ihtiyacı olan tüm firmaları hedef kitle olarak belirlediklerini kaydeden Kral Faruk; değişen ve gelişen Maraş kuyumculuğunun, yenilikçi döküm atölyelerine ihtiyacı bulunduğunu, yakın zaman içinde firmalara özel tasarım hizmeti de sunarak, İstanbul’dan farklı modeller getirerek döküm ile yeni model üretimini birleştireceklerini dile getirdi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.