”İSGOLD” HEM AVRUPA’DA HEM DE ÜLKEMİZDE BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR

Ülkemizin önde gelen altın rafineri kuruluşlarından biri olan İsgold Altın Rafineri A.Ş; başarılı bir yılı geride bırakmaya hazırlanıyor. Yıl içinde ürettiği kaliteli ve özel güvenlik sistemine sahip gram altınları, hem yurtiçinde hem de yurtdışında yüksek satış rakamları yakalayan İsgold; 2017 yılında işlem hacmini arttırdı. “Yükselen altın fiyatları gram altına olan talebi çok fazla olumsuz etkilemedi. Hatta daha da fazla yükselmeden gram altın almak isteyenlerin sayısı arttı” diyen İsgold Genel Müdürü Erdem Aşık; “Hem kendi online gram altın satış sitemizde hem de popüler alışveriş sitelerindeki yüksek satışlar, 2017 yılında artarak devam etti. Artık son tüketicinin gözünde İsgold markası önemli bir yere sahip. Güvenli altın alışverişinde İsgold; rüştünü fazlasıyla ispat etti” açıklamasını yapıyor.

 

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

Hızla yükselen ve rekor üstüne rekor kıran altın, bu değerli madene yatırım yapan kişilerin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Artan altın fiyatlarıyla birlikte altının yatırım ve tasarruf kimliği daha da ön plana çıkıyor. İsgold Altın Rafinerisi A.Ş Genel Müdürü Erdem Aşık; altın fiyatlarının artmasının yatırım altını alan kişilerin taleplerinde bir azalmaya yol açmadığını, aksine daha fazla yatırım altını almak için online alışverişler de küçükte olsa bir artış yaşandığını söyledi.

Avrupa’da büyük başarılar elde eden ve etmeye devam eden, ülkemizde son 4 yıldır faaliyetlerini yoğunlaştıran İsgold Altın Rafinerisi A.Ş; bugünlerde altın yatırımcısının yoğun ilgisine cevap vermeye çalışıyor. Ağırlıklı olarak online yatırım altını satışında farklı gramajlarda külçe altınlar müşterisine sunan İsgold; aranan bir marka konumunda. Döviz almak istemeyen aynı zamanda parasının değer kaybetmesine mani olmak isteyenlerin altına daha fazla yöneldiğini kaydeden Erdem Aşık; “Tasarrufta yeni para birimi adeta altın oldu. Geçtiğimiz günlerde www.gittigidiyor.com sitesinde indirimli altın satışı yaptık ve çok büyük ilgi gördük. Takı satışları sanal alemde önemli bir ivme kazanmadı. Fakat insanlar külçe altını çok daha kolay internetten alıyorlar” dedi.

Avrupa’da da internet üzerinden İsgold altınlarını satışa sunduklarını ve aynı yoğun ilgiyi yabancıların da markalarına gösterdiğini kaydeden Aşık; altının tüm Dünyada geçerli, evrensel bir para birimi olduğunu, insanların kendilerini en fazla altında güvende hissettiklerini sözlerine ekledi.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.