İlk Görüşte Aşk Yazan “Franco Fontana”

Dünya takı markaları arasında kendine has duruşu ve çizgisiyle farklı bir konumda yer alan, İtalyan, Türk takı tasarımcılarının birlikte fikir paylaştıkları Franco Fontana; kuyumculuk sektörünün en önemli özel günlerinden biri olan Sevgililer Günü öncesi, birbirinden şık ve özel tasarımlarını vitrinlerine taşıdı. Sevgiyi, aşkı altın ve mücevher ile başarıyla anlatan Franco Fontana; ilk görüşte aşık olunacak takılarla vitrinlerinize renk katacak…….

 

Özgün tasarım çizgisi ve uluslararası deneyimiyle Dünya çapında aranan moda takı markalarından biri olan Franco Fontana; yaklaşan Sevgililer Gününde birçok yeni tasarımını vitrinlerine taşıyacak. Franco Fontana Toptan Satış Mağaza Müdürü Kerem Esenlik; özel günler içinde ülkemizde Sevgililer Gününün bir adım önde olduğunu, son yılların en durgun yılbaşı döneminin ardından, Sevgililer Gününden beklentinin daha da arttığını söyledi.

Ocak ayında düzenlenen yılın ilk uluslararası takı fuarı Vicenza Oro’da birçok firmanın yeni yılın ilk tasarımlarını sergilediklerini ve fuardan yepyeni modellerle ülkemize döndüklerini kaydeden Kerem Esenlik; “Sevgililer Günü; İtalya fuarının ardından gerçekleşiyor. Böylelikle en yeni tasarımlarımız, birçok aşkın anlatımında rol alıyor. Zarif çizgilere sahip özgün tasarımlarımız beğeni alacaktır. Türk ve İtalyan karışımının bir eseri olmamız bize ekstra güzellikler katıyor. İki farklı lezzetin bileşimi, benzersiz bir tat ortaya koyuyor” diye konuştu.

Yılın özel günlerinde, hediyeleşmenin üst seviyede olduğu zamanlarda hafif takıların daha fazla ön plana çıktığını belirten Esenlik, açıklamasını şöyle sürdürdü:

“ Son yıllarda, yılbaşı kuyum alışverişinde arzu edilen yoğunluk yaşanmıyor. Bu yüzden tüm sektör mensupları için Sevgililer Günü daha da önemli bir hale geliyor. En özel tasarımları, benzersiz çizgileri madene aktaran firmamız, Türkiye pazarında uygun kabul edilebilecek fiyat politikasıyla hareket etmeye özen gösteriyor. 2018 yılında hedeflerini yakalayan Franco Fontana; yeni yıla daha ümitli giriyor. Yeni pazarlar, yeni bölgeler ile markamız ulusal ve uluslararası çapta büyümeye devam edecektir.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.