HUZURLU MESAİ SONRASI VE TATİLLER İÇİN “ALTIN OTEL HİZMETİNİZDE”

Sektörün tam kalbinin ortası kabul edilen, Çemberlitaş Açık Otoparkı’nın hemen yanında bulunan ve 1 yıl önce hizmete giren Loomis Çarşı Ofisi; 4 kat büyüklüğünde ve özel güvenlikli kasalarıyla, akıllı binasıyla sektör mensuplarının iş hayatına kolaylıklar katıyor. Özellikle uzun tatillere çıkan, mesai sonrasında mallarının güven içinde olmasını arzu eden ve değerli yatırımlarını risksiz bir şekilde saklamak isteyenler, Loomis’in “Altın Otel” diye tabir ettiği ekstra güvenlik donanımlarına sahip dev kasasında; mücevher, altın ve değerli emtialarını korumayı tercih ediyorlar..

 

İstanbul Kuyumcular Odası Binasında, Kapalıçarşı’ya kısmen daha uzak bir noktada hizmet sunan Loomis; son bir yıldır sektör temsilcileriyle yeni yerinde daha yakın temas kurma imkanı elde etti. Benzersiz güvenlik donanımlarıyla, akıllı Loomis Çarşı ofis; her geçen gün daha fazla sayıda sektör mensubunun iş hayatına kolaylıklar katmaya devam ediyor. Özellikle ‘küçük paket’ transferlerinde yüksek işlem hacmi yakalayan Loomis Çarşı; dev kasalarında sektör mensuplarının değerli madenlerini, altınlarını güven içinde tutuyor.

Loomis Değerli Kargo Satış Yöneticisi Ali Atatoprak; yeni yerlerinde çarşıya çok daha yakın bir konuma sahip olduklarını ve genişleyen ofislerinde klasik hizmetlerinin yanında daha fazla ‘kasalama’ hizmeti sunarak, önemli bir boşluğu doldurduklarını söyledi.

“Altın Otel Hizmetinizde”

Küçük paket taşımacılığı, yurtiçi ve yurtdışı değerli emtia taşımacılığı hizmetlerinin yanında yeni ofislerinde kasalama hizmetinde önemli artışlar görüldüğünü kaydeden Ali Atatoprak; “Bölge esnafı akşam olduğunda ürünlerinin bir bölümünü veya tamamını ofisimize getiriyorlar. Ayrıca uzun bayram tatillerinde de tüm değerli emtiaları Loomis güvencesinde ve yüzde yüz sigortalı bir şekilde korunuyor. Yeni ofisimizde büyük ve yüksek güvenlikli kasalarımız bulunuyor. Ayrıca başka illerden gelen sektör mensupları da hem kendi mallarını hem de aldıkları maden veya parayı ofisimizde saklıyorlar. İsterlerse kendi bölgelerine transfer yaptırabiliyorlar. ‘Altın Otel’ olarak bir tanımlamamız var. Altınlarınız, mücevherleriniz, pırlantalarınız geceleri huzur içinde yeni ofisimizde konaklıyor. Sizde endişe yaşamadan, tatilinizde ve mesai dışında huzur içinde oluyorsunuz” diye konuştu.

Uygun fiyatlı değerli maden kasalama hizmeti için ayrıntılı bilgi Loomis’in Çarşı şubesinde. Çemberlitaş Açık Otopark’ında yer alan Loomis Çarşı; 7 – 24 hizmet sunuyor.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.