HAYALLERİNE SET VURMAYANLAR ÇOK ÖZEL “TURABİ GOLD” İMZALI SETLERİ YAKINDAN İNCELEME ŞANSI BULACAK

Özenle hazırlanan, farklı konsepti ve dizaynı ile çok şık bir kuyum mağazasını hizmete sokan Turabi Gold; İstanbul Jewellery Show’a 2 km uzaktan katılıyor. Geçtiğimiz günlerde Kuyumcukent AVM Bloğu, 1. Katta yer alan mağazasını açan Turabi Gold; fuara özel, en yeni modellerini vitrinlerine taşıdı. Birbirinden özel takıların yer aldığı, perakende ve toptan olarak hizmet sunacak olan Turabi Gold mağazasını henüz görmediyseniz fuar zamanı ziyaretinizi gerçekleştirebilirsiniz….

 

İstanbul Yenibosna’da bulunan Kuyumcukent AVM; gelişimini devam ettiriyor. Son dönemlerde birçok üretici AVM Bloğunda toptan ve perakende mağazası açıyorlar. Son olarak Turabi Gold; çok şık mağazasını hizmete soktu. Başta set ve kelepçe takılar olmak üzere, kuyumcuların farklı takı gruplarındaki ihtiyaçlarına da cevap verecek olan mağaza; İstanbul Jewelry Show’a yakın bir tarihte açıldı.

Turabi Gold firma ortağı Davut Ersoy; İJS için İstanbul’a gelecek olan tüm misafirleri, fuar alanına çok yakın olan Kuyumcukent’teki mağazalarında ağırlamayı arzu ettiklerini, İJS Ekim’e özel yeni birçok tasarımlarını fuar takvimi içinde vitrinlerine taşıyacaklarını söyledi.

Fuar boyunca Pazar günü de mağazalarının açık olacağını vurgulayan Davut Ersoy; “Toptan mağazamızda farklı ayarlarda markamızın amiral gemisi olan set ve kelepçe takılarımızın en yeni modelleri sergilenecek. Son dönemde taşlı ürünlerde bir azalma var. Yeni koleksiyonumuzda bu yöndeki eğilimi de dikkate aldık” diye konuştu.

Çok kısa süre olmasına karşın mağazalarına gösterilen ilgiden memnun olduklarını kaydeden Ersoy; “Bize hem yurtdışından hem de Anadolu’nun farklı illerinden misafirler geliyordu. Onları atölyemizde arzu ettiğimiz şekilde ağırlayamıyor ve ürün sergilemesini rahat bir şekilde yapamıyorduk. Şimdi bu mağazamız sayesinde, şık ve konforlu bir ortamda müşterilerimizi ağırlayacak ve yeni modellerimizi sunacağız” dedi.

Hayır duaları ile açılan Turabi Gold Kuyum Mağazası; profesyonel iç mimarlık hizmetiyle ve yaklaşık 2 aylık bir çalışmanın ardından hizmet vermeye başladı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.