GÜLCEMAL YENİ YILIN İLK YENİLERİNİ VİTRİNLERİNE TAŞIDI

2GÜLCEMAL YENİ YILIN İLK YENİLERİNİ VİTRİNLERİNE TAŞIDI

 

Yıllardır ürettiği başarılı 22 ayar bilezikleriyle kuyum camiasında değerli bir pozisyona sahip olan Gülcemal Kuyumculuk; yeni yılın ilk günlerinde, yeni modellerini vitrinlerine taşıdı. Ağırlıklı olarak mega bilezik boyundaki modellerine yeni tasarımları uygulayan Gülcemal; yeni yılda müşterilerine çok farklı alternatifler sunacağının ilk sinyallerini vermiş oldu.

 

2015 yılının ilk günlerine adım attığımız şu günlerde birçok firma en yeni ürünlerini piyasaya sunma telaşında. Son yıllarda bilezik modellerini artıran, müşteri potansiyelini geliştiren Gülcemal Kuyumculuk; yeni tasarımlarında özgün ve yalın çizgileri kullanmaya özen gösterdi. Gülcemal Kuyumculuk firma ortağı Necmi Gülcemal; birkaç aylık bir çalışmanın ardından, elemeler yaparak yılın ilk yeni modellerinin üretiminin gerçekleştiğini, 2014 yılında önemli bir çıkış yakalayan markalarının, 2015’te de iddialı olduğunu sektöre göstermeyi amaçladıkları ifade etti.

Herkesin altın fiyatları aşağı düşecek dediği günlerde, tam tersini deklare ettiğini belirten Necmi Gülcemal; “Altın fiyatlarındaki yükselişler benim için sürpriz olmadı. Daha da yükseleceğini tahmin ediyorum. Yüksek fiyatların, şarnel bileziğe olan ilgiyi artıracağını düşünüyorum” dedi. Yeni yılda her ay yeni modeller çıkarma amacında olduklarını kaydeden Gülcemal; çok yakın zamanda ürün katalog çalışmalarının tamamlanacağını ve kurdukları pazarlama ekibiyle Marmara bölgesinin her noktasındaki kuyumculara servis yapmayı planladıklarını söyledi.

IMG_2010Son yılların en yoğun altın bozdurma döneminin, kuyumcularda yaşandığını sözlerine ekleyen Gülcemal; “Bedelli askerlik uygulaması da ailelerin altınlarını bozdurmalarını tetikledi. Ayrıca biranda artan altın fiyatları, özellikle yeni evlilerin çeşitli borçlarını kapatmak için altın bozdurmalarına yol açtı. Piyasamız yeni altın fiyatlarına alışacaktır. Tabi ki bir adaptasyon süresi olacak. Yeni yılda yüksek kaliteyi en uygun fiyat eşliğinde sunma ilkemize dikkat edeceğiz. Ayrıca; Şeref Han’da geçtiğimiz yıl açılan toptan satış mağazamıza değerli kuyumcularımızın ve esnafımızın gösterdiği ilgi için herkese teşekkürlerimi sunuyorum. Markamıza, emeğimize olan takdirler, bizi yeni çalışmalarımız için motive ediyor. Gülcemal müşterilerinin yüzünün hep gülmesi için çaba sarfedeceğiz” diye konuştu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.