FUARDA DEVLERİN VİTRİNİNDE TWİNS GOLD ŞIKLIĞI OLACAK

Sektörümüzde erkek altın takı grubu dendiğinde ilk akla gelen isimlerden biri olan, işinin uzmanı Twins Gold; İstanbul Jewellery Show’da yeni tasarımlara sahip modelleriyle, sektörümüzün önde gelen markalarının vitrinlerinde yer alacak. İJS’de ismiyle değil ürünleriyle yer alacak olan Twins Gold; özellikle doğal deri ile kombin olan şık altın bileklikleri ve hafif, zarif görünümüyle dikkat çeken yüzükleriyle dikkat çekecek.

 

Yaklaşan İstanbul Jewellery Show’a fuara katılan katılmayan tüm firmalar büyük bir titizlikle hazırlanıyor. Altın erkek takıları dendiğinde hemen ismi aklımıza gelen Twins Gold; İJS’ye direkt olarak katılmasa dahi ürünleriyle alıcıların huzurunda olacak. Ülkemizin önde gelen dev markalarının erkek takı koleksiyonlarında çözüm ortağı konumunda bulunan Twins Gold; fuar için en özel koleksiyonlarını ve yeni tasarımlarını hazırladı. Twins Gold firma ortağı Özcan Şahin; İJS kapsamında yaklaşık 4 farklı firmada, kendi ürettikleri birbirinden özel takıların sergileneceğini, her firmaya özel üretim yapabilme güçleri nedeniyle markaların kendilerini tercih ettiğini söyledi.

Artan altın fiyatlarıyla birlikte İç piyasada ciddi anlamda talep azalması yaşandığını vurgulayan ve şu an için ihracatın daha da büyük önem arz ettiğini kaydeden Özcan Şahin; hizmet sundukları markalarlar ile sürekli iletişim halinde olduklarını, onların taleplerini AR-GE departmanlarında etüt ettiklerini ve firmaya özel tasarım yaptıklarını ifade etti.

Markanın bir diğer ortağı Özkan Şahin de yaptığı açıklamada şunları söyledi;

“Bizimle uzun yıllardır çalışan firmalar kendilerine özel tasarım istiyorlar. Biz de bu isteğe olumlu cevap veriyoruz. Böylelikle piyasada farklı ürünlerimiz markalarda yer alıyor. Tabi burada bize çok fazla iş düşüyor. Çok fazla yeni ve birbirinden farklı tarzlar ortaya koymaya gayret gösteriyoruz. Müşteri memnuniyeti için daha fazla efor ve yaratıcılık göstermekten kaçınmıyoruz. Koleksiyon ve temalı çalışmalar hazırlıyoruz.”

Artık daha hafif erkek takılarının tercih edilmeye başlandığını ve erkek takılarında minimal çizgilerin, büyük ve kaba hatların yerini aldığını sözlerine ekleyen Özkan Şahin; “Şu anda üretimimizin yaklaşık %90’ı ihraç oluyor ve Dünyanın çok farklı noktalarından gelen taleplerde hep daha zarif erkek takıları öne çıkıyor. Artık eskisi gibi büyük ve gösterişli erkek yüzüklerinin, bilekliklerinin yerinde çok daha ince ve zarif tarzlar hakim” dedi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.