DERİ İLE ALTIN’IN YASAK AŞKI BİLEKLERDE SANATA DÖNÜŞTÜ

Erkek takısının öncü ve yenilikçi markası Twins Gold; bu yaza damga vuracak özel ithal deri ile altının birleşiminden oluşan bileklik koleksiyonuyla dikkat çekiyor. Tüm testlerden geçen, anti bakteriyel özelliğe sahip ithal deri ile 14 ayar altını, onix taşını buluşturan Twins Gold; uzun yıllar unutulmayacak yepyeni bir tarzı ortaya çıkardı…

 

Erkeklerin son yıllarda özellikle farklı dizaynlara sahip bilekliklere olan ilgisi artarak devam ediyor. Geçtiğimiz yıllarda daha çok doğal taşlı toplu bileklikler modayken bu sene deri ile altının birleştiği bileklikler daha çok ön plana çıkıyor. Bu yeni akımı yakından takip eden Twins Gold; özel ithal deriler ile altını bir araya getirdi. Farklı renkteki şık bileklikler, Twins Gold’un ustalarının ellerinden çıkan doğal taşlı altın parçalarla birleşiyor.

Twins Gold firma ortağı Özcan Şahin; bu yılın modasının deri ile altının birleştiği bileklikler olduğunu ve yeni tasarımlarının hem yurtiçinde hem de yurtdışında yoğun ilgi gördüğünü söylüyorlar. Bu yıl erkek bilekliklerinin yüzüğün de önüne geçtiğini ve hiç takı kullanmayan erkeklerin dahi bu yeni tasarımları keyifle kullandıklarını kaydeden Özcan Şahin; “Yaklaşık 30 farklı çizgiye sahip bu koleksiyonumuzun farklı kıtalarda, farklı kültürlerdeki kişilerin ortak beğenisini yakaladığını gördük. İç pazarda da tahminimizin üstünde talep aldık. Farklı renklerde deriler kullandık. İtalya’dan ithal ettiğimiz bu deriler, uzun ömürlü ve son derece sağlam olmalarıyla öne çıkıyorlar” diye konuştu.

Tamamı altından oluşan erkek bilekliklerinin de ilgi gördüğünü vurgulayan firmanın bir diğer ortağı Özkan Şahin; açıklamasını şöyle sürdürdü:

“Bu bileklikler bir yüzük ile yaklaşık aynı bütçeye sahipler. Biz kendi tarzımızı ortaya koymaya özen gösterdik. Genelde ağırlıklı ihracata giden yeni tasarımlarımız bu sefer yurtiçinde de büyük ilgi gördü. Hemen hemen herkesin seveceği ve kullanabileceği, çizgileriyle sade, duruşuyla dikkat çekici olan bu özel bilekliklerimizin uzun bir dönem popüler olacağına inanıyoruz.”

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.