Deneyimli Kuyumcu Zafer Yılmaz Anadolu Kuyumcusunun nabzını tutuyor…. yeni ekibiyle 2 ayda 30 şehir ziyaret ediyor…

Sektörümüzün köklü markalarından Rumeli Altın firma sahibi, deneyimli kuyumcu Zafer Yılmaz; yeni pazarlama ekibiyle birlikte yurtiçindeki müşterilerini ve müşteri adaylarını ziyaret ediyor. Yaklaşık 3 ay boyunca 30’dan fazla şehirdeki kuyumculara ziyaret gerçekleştirecek olan Zafer Yılmaz; son bir aydır gerçekleştirdiği ziyaretleriyle ilgili bilgiler paylaştı…

 

Rumeli Altın; yeni yıl ile birlikte önemli bir yapılanmaya gitti. Yeni yılda, farklı ürün gruplarının da üretimine giren ve kadrosunda önemli değişiklikler ve zenginleştirmeler yapan Rumeli Altın; deneyimli çalışma arkadaşlarıyla yeni hedeflere yöneliyor. Mobil pazarlama ekibini de değiştiren Rumeli Altın; birçok ilde kuyumcu ziyaretlerini sıklaştırdı.

Firma sahibi Zafer Yılmaz; her yıl çalıştıkları kuyumcuları ziyaret etmeye özen gösterdiğini, günümüz koşullarında sadece işyerinde değil işinin başında da olan yöneticilerin başarılı olabileceğini dile getirdi.

Bir aydır yollarda olduğunu ve 20’den fazla şehirde kuyumcularla temasta bulunduğunu, yeni pazarlama ekibini tanıttığını kaydeden Zafer Yılmaz; “Şu anda piyasaların seçime kilitlendiğini ve seçim sonrası için beklentiler içinde olduğunu gözlemliyorum. Açıkçası piyasalar rölantide diyebiliriz. Sınır illerimizdeki kuyumcularımız biraz daha hareketliler” dedi.

Global gelişmelerin etkisiyle önümüzdeki süreçte, uluslararası sorunların artmasının beklendiğini ve bu durumun altın fiyatlarını ciddi olarak yukarı çekme ihtimalini kuvvetlendirdiğini kaydeden Yılmaz; “Altın fiyatlarının yükselme ihtimalini düşme ihtimaline göre daha fazla olduğunu düşünüyorum. Artık birçok üreticinin kısa vadeli bakiyeler, limitli bakiyeler ile kuyumcularla çalışmaya yöneldiğini görüyoruz. Herkes çok kontrollü hareket etmek zorunda. Düşen ticaret hacmi, halkın alım gücünün azalması bence geçici bir süre değil bundan sonraki sürecin tamamı olabilir. Olağandışı piyasa koşulları olağan hale gelebilir” diye konuştu.

Yeni mobil ekiplerinin deneyimli kişilerden oluştuğunu ve şehir ziyaretlerinde yeni kuyumcularla da Rumeli Altın’ı tanıştırmaya gayret gösterdiklerini sözlerine ekleyen Yılmaz; Rumeli Altın ile çalışan kuyumcunun şartların gerektirdiğin ürün gamını, istenilen farklı ayarları bulacağını ve Rumeli Altın’ın perakende alanındaki tecrübesiyle nokta atışı tasarımlarla müşterisini memnun edeceğini ifade etti.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.