“ÇİLEK GOLD” KADİM DOSTLARINA “KADİM KOLEKSİYONU” GURURLA SUNAR

Sektörümüzün köklü markalarından biri olan, çerçeveli ve kültürel takı grupları dendiğinde ilk akla gelen isim olan Çilek Gold; bu ürün gurubunu yepyeni koleksiyonlarla geliştirmeye devam ediyor. Geçen yıl “Çilek Antik” koleksiyonunu piyasaya sunan Çilek Gold; şimdi de “Kadim” isimli, yüzde yüz otantik çizgilere sahip kültürel takılarının ilk örneklerini sergiledi. Yüzlerce yıl öncesinin ve yakın geçmişin izlerine sahip olan “Kadim” koleksiyonun fragmanı olarak nitelendirilecek ilk örnekler kısa sürede büyük beğeni topladı. “Kadim” koleksiyonun tamamı ise 2018 Sevgililer Günü öncesi piyasaya takdim edilecek…

 

Çerçeveli ve kültürel takı grubuyla yıllardır başarılı çalışmalar ortaya koyan, geçtiğimiz yıl farklı ürün gruplarının üretimine de giriş yapan Çilek Gold; yeni koleksiyonu “Kadim Collection”ın birkaç parçadan oluşan küçük bir bölümünü sektörümüze sundu. Koleksiyonun tam kapsamlı sunumu, yüzlerce farklı modelin katılımıyla önümüzdeki Sevgililer Günü öncesi gerçekleştirilecek. Çilek Gold Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Erkan Canel; kültürel takı grubuna ülkemizin dört bir yanında artan ilgi olduğunu, ortalama 4 yılda bir klasik tarza sahip, geleneklerimizi yansıtan takıların yoğun talep gördüğünü ve “Kadim” isimli koleksiyonlarıyla yeni bir açılıma imza atmak istediklerini söyledi.

 

Erkan Canel; çerçeveli ve kültürel takı grubu dendiğinde Çilek Gold’un akla gelen ilk isim olduğunu belirterek; “Son dönemde tarihi dizilerin de müspet etkisiyle kültürel takı grubuna artan bir ilgi bulunuyor. Tarihi Kılıçlar Sokak’ta yıllar önce kültürel, çerçeveli takı grubunu piyasaya sunan ilk markalardan biri olmuştuk. Sürekli yenilikler ile bu ürün grubumuzu müşterilerimize büyük bir özenle sunduk. Şimdi “Kadim Collection” isimli özel koleksiyonumuzla, ustalık dönemimizi ifade eden çok özel tasarımlara sahip, tamamen otantik çizgileri üzerinde barındıran, el işi ağırlıkta üretimi gerçekleştiren modelleri piyasaya sunmuş oluyoruz” diye konuştu.

 

“Kadim” koleksiyonunun tamamen Çilek Gold AR-GE ekibinin eseri olduğunu, daha önce yapılmamış çok özel tasarımların bu koleksiyonda hayat bulduğunu kaydeden Canel; “Bu ürün grubunda artan bir rekabet var. Ben rekabetin hep kaliteyi yukarıya çektiğine inanıyorum. Takip eden değil takip edilen, taklit eden değil taklit edilen kimliğimize yakışan bir şekilde yeni koleksiyonumuzda daha önce hiç görülmeyen çok özel, Osmanlı hatta Selçuklu medeniyetlerinin izlerini taşıyan kültürel takıları ürettik” dedi.

 

Verimli bir yılı geride bıraktıklarını ve yaklaşık 3 yıldır hizmet verdikleri showroomlarının yeni hedeflere yönelmeleri için itici güç oluşturduğunu sözlerine ekleyen Canel; müşterilerini çok iyi dinlediklerini, son tüketicinin taleplerini analiz ettiklerini ve yeni tasarımların hayata geçmesinde titiz bir hazırlık dönemi geçirdiklerini dile getirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.