BERBEY İLE KENDİ KALIBINIZI ÇIKARIN BEY GİBİ ÇALIŞIN

Kuyum sektörüne uzun bir zamandır press kalıp alanında hizmet sunan Berbey Kalıp, müşterilerine özel tasarım kalıplar hazırlıyor ve butik hizmet sunuyor. Arşivinde binlerce kalıbın bulunduğu Berbey Kalıp’ta siz de çizgi dışına çıkabilir ve hayalinizdeki kalıba sahip olabilirsiniz. Yaptığı işe kalıbını basan Berbey Kalıp; yeni yılda hafif modelleriyle dikkat çekecek…

 

Hem yurtiçinde hem de yurtdışında önemli bir müşteri kitlesine sahip olan Berbey Kalıp; butik kalıp üretimiyle kuyum üreticilerinin hayatına büyük konfor katıyor. Hayal ettiğiniz kalıbı ister kara kalem ile ister sözle anlatın, Berbey Kalıp’taki uzman teknik ressam birebir çizimini yaparak arzu ettiğiniz kalıbınızı hazırlıyor. Berbey Kalıp firma sahibi İbrahim Doğankaya; birçok müşterisinin sadece kendilerine ait olan kalıplar istediklerini, son yıllarda yeni tasarımlara yoğun ilgi olmasının iş potansiyellerine olumlu etki yaptığını ifade ediyor.

Hayal edilen herşeyi 0.10 mikron inceliğe kadar press kalıba basabilecek teknolojiye ve bilgiye sahip olduklarını kaydeden İbrahim Doğankaya; “Sürekli müşteri memnuniyetini arttırmak gibi bir hedefimiz var. Yeni yıl ile birlikte markamız 11. yılına adım atacak. Benim de kalıpçılık mesleğinde 38. yılım oluyor” dedi.

Markalarının çok geniş bir kalıp arşivine sahip olduğunu, hem yurtiçindeki hem de yurtdışındaki yüzlerce müşterilerine sürekli yenilenen 5000’in üzerindeki çeşitlilikle kalıp hizmeti sunduklarını belirten Doğankaya; günümüzde yeni model arayışının eskiye göre çok arttığını, bir modelin kullanım süresinin çok kısaldığını söyledi.

Doğankaya; “Bu ihtiyaca geniş kalıp stoklarımızla cevap veriyorduk. Müşterilerimiz mevcut kalıplarda bazı değişiklikler istediler. Ardından bizim hiç düşünmediğimiz modellerin çizgilerini bize verdiler. En nihayetinde tamamen hayallerindekini bizim tasarımcımıza anlattılar. Böylelikle gerçek anlamda butik kalıp hizmeti ortaya çıktı” diye konuştu.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.