BEKLEDİĞİNİZE DEĞECEK

Son birkaç yılda gittikçe popülaritesi artan çerçeveli takı grubunda ön plana çıkan, sürekli yenilikçi yaklaşım sergileyen, model çeşitliliğini artıran ve kaliteli üretimiyle birçok kuyumcunun tercihi olan E Usta Kuyumculuk, yeni yılla birlikte en yeni tasarımlarını müşterilerine sunmaya hazırlanıyor. Birkaç aydır yeni modelleme çalışmalarına konsantre olan ve çok titiz bir ön hazırlık yapan E Usta 2018 koleksiyonu, beklediğinize değecek ve çok ses getirecek…

 

Yılların deneyimli Trabzon Hasır üreticisi E-Usta; 4 yıl önce İstanbul’da açtığı atölyesiyle kelepçe ve çerçeveli takı grubunda başarılı üretimler gerçekleştiriyor. Zorlu geçen 2017 yılında, özgün tasarımlar ortaya koymanın ve kaliteden taviz vermeden üretim yapmanın ne kadar önemli olduğunu net bir şekilde gördüklerini kaydeden E-Usta firma ortağı Emrah Usta; “Bu yıl, piyasada yaşanan daralmadan biz de nasibimizi aldık. Rekabetin daha da sertleştiği ve altın fiyatlarının tavan yaptığı 2017 yılında geçmişi az da olsa aradık. Yeni yılda yeni tasarımlarımızla tekrar ivme kazanmak istiyoruz” dedi.

Çerçeveli takı grubuna vatandaşların artan ilgisi neticesinde, bu ürün grubunda birçok yeni üreticinin sahaya girdiğini, kuyumcu vitrinlerinde bu takı grubunun bilezik kadar yer bulduğunu, müşterilerin yeni ürün beklentisinin aralıksız devam ettiğini belirten Emrah Usta; “4 yaşını yeni tamamlayan İstanbul’daki atölyemiz; Trabzon Hasırı ile ünlenen markamıza yenilikler katmıştır. Artan ilgiye cevap vermek için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Yakın zaman önce füzyon tekniğine de geçiş yaptık. Önümüzdeki dönemde füzyon efektli döküm modellerimizi ön plana çıkaracağız. Şu an itibariyle 2018 yılının ilk yeni koleksiyonu hazırlandı. Yeni yılı heyecanla bekliyoruz. Herşey müşteri memnuniyeti için” diye konuştu.

2018 yılından itibaren yeni tasarımları, yeni modelleri yılda 4 kez toplu halde, koleksiyon şeklinde müşterilerine sunma kararı aldıklarını sözlerine ekleyen Usta; taklit edilmesi çok daha zor olan takılar üretmeye konsantre olacaklarını, her şeye rağmen taklitçiliğin sektörün en önemli sorunları arasında geldiğini dile getirdi.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.