BAZEN AŞKINIZI ANLATMAK 8 HARFLE MÜMKÜN OLUR “GRAZIELLA”

Dünya takı markaları arasında kendine has duruşu ve çizgisiyle farklı bir konumda yer alan Graziella; kuyumculuk sektörünün en önemli özel günlerinden biri olan Sevgililer Günü öncesi, birbirinden şık ve özel tasarımlarını vitrinlerine taşıdı. Farklı objeleri, kendine ait özel renkli baskı tekniğiyle harmanlayan Graziella; aşıkların tercümanı oluyor. Sevgiliye hediye edilecek Graziella; unutulmaz hatıralar bırakacak….

 

Dünya devi Graziella; Türkiye pazarında hızla yayılmaya ve kuyumcu vitrinlerinin en özel köşelerinde kendine yer bulmaya başladı. İtalyan fantezi takının öncü isimlerinden biri olan ve fusion, Elektro Form, tekniği ile çok özel takılar üreten Graziella; yaklaşan Sevgililer Gününde unutulmaz ve özel hediye arayanlara onlarca farklı seçenek sunuyor. Yeni yıl ile birlikte yeni tasarımlarını müşterilerine sunan Graziella; Dünya çapında birçok aşığın sevgisini ifade etmesine aracı olacak.

Graziella; Sevgililer Günü Koleksiyonunda, Dünyada sadece kendisinin kullandığı, ‘altın üzerine dijital özel baskı tekniği’ ile benzersiz renkler ve objeleri madene yansıtıyor. Graziella Türkiye firma ortağı Fatih Demireller; Vicenzo Oro’da, Graziella’nın yılın ilk yeni tasarımlarını sergilediğini ve Ocak ayının son haftasında yeni koleksiyonlarını Nuruosmaniye’de yer alan showroomlarında iç piyasaya sunacaklarını söyledi.

4 yıl boyunca sadece Graziella’ya ait olan özel bir baskı tekniğine sahip olduklarını, bu teknik sayesinde takıların adeta bir sanat eserine dönüştüğünü, altının üzerine uygulanan şekil ve çizimlerin bir ressamın elinden çıkmış gibi kusursuz olduğunu vurgulayan Demireller; “Bu özel uygulama, takıya herhangi ekstra ağırlık vermiyor. 4 yıl boyunca garantisi var. Kısa sürede bu teknik ile yapılan takılara yurtiçinden büyük ilgi oldu. Tamamen doğal olan ve insan sağlığına zararlı olmayan kök bitkilerden elde edilen renkler, doğal güzellikler ortaya çıkarıyor” diye konuştu.

Graziella imzalı Sevgililer Günü koleksiyonuna bakmadan kuyumcuların vitrinlerini yenilememesini tavsiye eden Demireller; “Sevgililer Günü sadece ülkemizde değil Dünyanın çok farklı coğrafyalarında coşkuyla kutlanıyor. Bu günlerde takı alışverişleri zirve yapıyor. Hediyeyi takdim eden kişiler karşı tarafta etki bırakmak istiyor. Etkilemek denince bu olay markamızın doğasında var” diyerek sözlerini noktaladı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.