“AYSAL KALİTESİ” VİZYON PARK’TAN DÜNYAYA ULAŞIYOR

Fantezi kelepçe takı grubunda önemli bir çıkış yakalayan ve hem yurtiçinde hem de yurtdışında ciddi bir müşteri potansiyeli edinen Aysal Kuyumculuk; yaklaşık 1 yıl önce taşındığı İstanbul Vizyon Park’ta olmaktan son derece mutlu. İş verimliliği, çalışanların konforunu ve yüksek kaliteli üretimi arttıran Aysal Kuyumculuk; yeni mekanında yepyeni hedeflerin peşine düştü.

                                                                                                   

Sektörümüzün tecrübeli ustalarından Ahmet Aysal’ın liderliğinde 6 yıl önce faaliyetlerine başlayan Aysal Kuyumculuk; hedeflerini büyüterek geleceğe emin adımlarla ilerliyor. Yaklaşık bir buçuk yıl önce İVP’deki yeni yerine taşınan Aysal Kuyumculuk; hem çalışma alanını iki kat büyüttü hem de kadrosunu tecrübeli isimlerle zenginleştirerek, kapasitesini ve kalitesini üst seviyeye taşıdı. Firma sahibi Ahmet Aysal; günün şartları, değişen piyasa koşulları ve üretimde ileri teknolojinin daha fazla işlev kazanması nedeniyle yeni ve son derece modern bir üretim tesisi kurmaya karar verdiklerini, amaçları doğrultusunda kuyum sektörünün birçok değerli markasının geçiş yaptığı İVP’de yerlerini aldıklarını söyledi.

Aysal; “Yeni yerimizde tek katta bütün birimlerimizi toplama şansı elde ettik. Artık birimlerimiz arasında çok daha hızlı bir iletişim söz konusu. Bu durumun üretim performansımıza ve işlem hacmimize olumlu katkı sağladığını, daha ilk yıldan görüyoruz. Kısa sürede mevcut üretim kapasitemizde yaklaşık %25 artış meydana geldi. Çalışanlarımız çok daha konforlu ve ferah bir ortamda, üst düzey performans sergileme şansı elde ediyorlar” diye konuştu.

İVP’nin akıllı bir bina olduğunu, aynı zamanda üretim tesislerini ekstra donanımlar ekleyerek daha da akıllı ve yüksek güvenli bir kimliğe kavuşturduklarını sözlerine ekleyen Aysal; markalarının yeni yerinde çok daha büyük hedeflere konsantre olacağını, titizlikle ürettikleri fantezi kelepçe ürün gruplarını tüm Dünyanın beğenisine, artan kaliteleriyle sunmaya devam edeceklerini ifade etti.

Yeni Yerlerinde İkinci Kez İJS Ekim Heyecanı Yaşayacak…

Aysal Kuyumculuk; yaklaşık 1 yıl önce taşındıkları atölyelerinde aynı zamanda ikinci kez İstanbul Jewelry Show Ekim fuar dönemi geçirecekler. Fuar boyunca birçok yerli ve yabancı misafirini ağırlayacak olan Aysal Kuyumculuk; birçok yeni modelini de bu kapsamda ilk kez göz önüne serecek.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.