ALTINİŞ’İN 2018’İNCİ HAYALET KOLYE MODELİ BAKALIM HANGİ AŞIĞIN DUYGULARINA TERCÜMAN OLACAK

Yenilikçi kimliği, müşteri memnuniyetine verdiği büyük önem ve istikrarlı model gelişimiyle ülkemizin pekçok seçkin kuyumcusuna yıllardır hizmet sunan Altıniş By Ahlat; yaklaşan Sevgililer Gününe en yeni modelleriyle hazırlandı. Kuyumcular için büyük önem teşkil eden Sevgililer Gününde; günün ekonomik şartlarını da göz önüne alan Altıniş By Ahlat Kuyumculuk; büyük uzmanlığa sahip olduğu hafif kolye grubunda aşkı anlatacak yeni tasarımlar madene aktarıyor. Markanın geniş hayalet kolye arşivine eklenen 2018’inci modelin, 2018 yılına denk gelmesi de hoş bir tesadüf oluşturuyor…

 

Hediye takı kategorisinde hayalet kolye ve çıtır kolye olarak tanımlanan hafif kolye grupları açık ara öne çıkıyor. Göz alıcı görünümlerine sahip olan ve hafifliğiyle cepleri de fazla yormayan hayalet kolyeler; Sevgililer Günü, Yılbaşı ve Anneler Günü’nde yüksek satış rakamları elde ediyor. Bu takı grubumuzun ülkemizdeki önemli üreticilerinden biri olan Altıniş By Ahlat; yıllar içinde geliştirdiği geniş model yelpazesine bu yıl da birçok yeniler ekleyecek. Markanın 2018. modelinin, 2018’e giriş yaptığımız şu günlerde vitrinlerde yer alacak olması da güzel bir tesadüf oluşturuyor. Altıniş By Ahlat firma sahibi, deneyimli kuyumcu Mehtap Ahlat Mermutlu; her sene olduğu gibi Sevgiler Gününe özenle hazırlandıklarını ve özellikle bu yılın modası tektaş kolyelerin yüksek satış rakamlarına ulaşmasını tahmin ettiklerini söyledi.

Sevgililer Gününün sektörün adeta sezon açılışı anlamı taşıdığını ve yılın ilk günlerinde bu özel gün için tüm firmaların yeni tasarım çalışması içine girdiklerini belirten Mehtap Ahlat; “Yüksek altın fiyatlarıyla birlikte, uygun hediye edilecek takı kategorisi iyice küçüldü. Hayalet kolyeler, yine uygun bütçeli ama aynı zamanda unutulmaz bir hediye arayanların tercihi olacaktır. Özel günler öncesinde hem kendi müşterilerimizin hem de yeni müşteri adaylarımızın, yeni hayalet kolye tasarımlarımızı görmeden vitrinlerini yenilemediklerini biliyoruz. Her zaman ki gibi beklentilere uygun, en yeni modellerimizle Ocak ayının ortasından itibaren Sevgililer Gününe hazır olacağız” diye konuştu.

Yeni yılda yeni müşteriler ile buluşmak ve yeni bölgelere giriş yapmayı hedefliyoruz…

2018 yılında Altıniş ile çalışan kuyumcu sayısını arttırmayı, yeni bölgelere giriş yapmayı ve hedeflerini büyütmeyi planladıklarını açıklayan Ahlat; 2018 yılından ümitli olduklarını, yakın zaman önce önemli yatırımlar yaptıkları kelepçe takı grubunu geliştirmeye devam edeceklerini, Altıniş kalitesini tercih edecek kuyumcuların her açıdan avantaj sağlayacaklarını dile getirdi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.