ALTINA ŞIKLIK KATAN “İSGOLD” 2018 KREASYONUNU GURURLA SUNAR

Yatırım altını, külçe altın veya gram altın olarak tanımlanan has altın son yıllarda geniş kitlelere ulaşarak büyük ivme kazandı. Bu tip altınları üreten az sayıdaki rafineri firmalarımızdan biri olan İsgold Altın Rafineri A.Ş; her yıl olduğu gibi yine yepyeni tasarımlarını ve özel ambalajlı ürünlerini piyasaya sundu. Yeni tasarımlara sahip olan yatırım altınları özel günlerde unutulmaz hediye almak isteyenlerin de tercihi oluyor. İster Yılbaşı, ister Sevgililer Günü isterse Anneler Günü kapıyı çalsın. En kolay alınan, beğenilmeme riski hiç olmayan ve hediyeyi alan kişinin kendisine istediği herhangi bir objeyi almasına fırsat tanıyan külçe altın, hızla hayatımızda yerini sağlamlaştırıyor. Hazırladığı konsept altınlar ile kısa sürede ülkemizde binlerce kişinin tercihi olan, altın tasarrufunun artmasına vesile olan, İsgold Altın Rafineri A.Ş; yeni yılın en yeni altın kreasyonunu sundu. Yeni ambalajlar ve yeni tasarımlar ile İsgold altınlar şimdi daha da şık..

Yatırım ve külçe altını olarak bilinen, halk arasında gram altın ismiyle daha fazla tanınan has altının yükselen çizgisi 2018 yılında da devam edecek gibi görünüyor. Son yıllarda gram altınlar özel günlerde değişik hediye arayanların da tercihi oluyor. Hatıra ve özel üretim altınların ön plana çıkmasını, bu ürünlere vatandaşların güven içinde sahip olmalarını sağlayan İsgold Altın Rafineri A.Ş; yılın özel günlerine özel altınlar katıyor. Yatırım altınının çok daha geniş kitlelere ulaşması için tüm bilgi ve birikimini kullanan İsgold; insanların özel günlerinde unutulmaz hatıralar bırakmak istiyor. Düğünler, yeni doğumlar, sünnet ve doğum günleri, Sevgililer Günü, Yılbaşı, Anneler Günü gibi çok özel günlerde, şık ambalajlarıyla farklı yatırım altınları hazırlayan İsgold; yeni yılda yepyeni tasarımlar hayata geçirdi. Yeni tasarımlar arasında özel dizaynı ve hat sanatının inceliklerinin sergilendiği Şans Altını dikkat çekiyor.

Başarılı bir Yılbaşı dönemini geride bırakan İsgold; şimdi de Sevgililer ve Anneler Gününe özel altın hazırlıyor. İsgold Altın Rafineri A.Ş. Genel Müdürü Erdem Aşık; bu yıl gram altının daha çok yuvarlak, sarrafiye formuyla ön plana çıkacağını, hazırladıkları yeni ambalaj tasarımlarının büyük beğeni toplayacağına inandığını ifade etti.

Özel günlerde 1 gram ve 5 gram ölçülerindeki yatırım altınlarının daha fazla satıldığını, Sevgililer Gününde saf aşkını anlatmak isteyenlerin has altın hediye ettiğine dikkat çeken Erdem Aşık; sözlerini şöyle sürdürdü:

“Has altın hediye edenlere baktığımızda ilişkileri ciddi boyut kazanmış hatta nişanlı çiftlerin daha çok gram altın birbirlerine aldıklarını görüyoruz. Gram altınlar, özel günlerde klasikleşen hediyelerin haricinde arayış içinde olanların adeta imdadına yetişti. Bu yıl 22 ayar gram altınlar da piyasaya sunacağız. 2018 yılının hem markamız hem de kuyumculuk sektörümüz açısından güzel geçeceğine inanıyoruz.”

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.