Almanya’da Temeli Atılan “Bonus Gold” 2019 Yılında Avrupa’da Giriş Yapmadığı Ülke Bırakmak İstemiyor

Kuyumculuk sektörümüzün Almanya doğumlu, genç ve dinamik markası Bonus Gold; yeni yıl ile birlikte özellikle ihracat alanında vites yükseltmeyi planlıyor. Almanya ofisi üzerinden Türkiye’deki atölyesinde üretilen takıları Avrupa’da çok daha geniş bir coğrafyaya ihraç etmeyi planlayan Bonus Gold; ülkemizin ihracat hamlesi içinde kendine düşen payı sonuçlara yansıtacak.

 

Geçtiğimiz günlerde bir yılı geride bırakan ve ikinci yılına adım atan Bonus Gold; ihracat ile ilgili yeni hamleler gerçekleştirmek için yoğun mesai harcıyor. Hem Arap hem de Avrupa pazarında müşterileri bulunan, ürettiği takıların yaklaşık %65’ini ihraç eden Bonus Gold; yeni dönemde yeni ihracat noktaları için ekstra çaba gösterecek. Bonus Gold Genel Müdürü Aziz Yayla; geçtiğimiz yıl Dubai’de uygulanan vergi sisteminin, Arap Pazarında her firma gibi kendilerinin de kan kaybetmesine yol açtığını, Dubai’de bulunan ofisleriyle yeni yılda Arap pazarında da bir ivme yakalamak istediklerini söyledi.

Her coğrafyada, farklı bölgelerde farklı takı kültürlerinin bulunduğuna dikkat çeken Aziz Yayla; “Bonus Gold; geniş ürün portföyü ve yetenekli ustalarıyla farklı tarz takılara üretiminde yer verebiliyor. Bu avantajımız sayesinde belirli bir bölgeye bağımlı kalmayacağız. İstanbul mağazamızda sergilemediğimiz, çok farklı tarzları ve modern çizgileri barındıran koleksiyonlarımızı Avrupa’daki tüketiciye sunuyoruz” diye konuştu.

Kılıççılar Sokak 365 Gün Fuar Alanı…

Bonus Gold’un, kuyumculuğun kalbinin attığı tarihi Kılıççılar Sokağın en büyük mağazasına sahip olduğunu ve bu büyüklüğün hakkını, geniş ürün çeşitlilikleriyle verdiklerini belirten Yayla; “Burası 365 gün üstü açık fuar alanı havasında bir sokak. Çok farklı takı gruplarının üreticileri burada mağazalarıyla sektör mensuplarına sunum yapıyor. Kılıççılar Sokak’ta olmaktan çok mutluyuz. Bu sokağın değerine değer katacak çalışmaları da gururla gerçekleştiriyoruz” dedi.

Her Sevgili İnsan Hayatına Katılan Güzel Bir Bonustur…

Yaklaşan Sevgililer Gününe özenle hazırlandıklarını ve özellikle 14 ayar takı grubunda birçok yeni modeli vitrinlerine taşıdıklarını vurgulayan Aziz Yayla; markalarının ikinci kez Sevgililer Günü heyecanı yaşayacağını, bu özel gün öncesi vitrinlerini farklı takılarla süslemek isteyen kuyumcuları mağazalarına beklediklerini sözlerine ekledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.