“Kral” bir dostun varsa gerisi tefarruattır….

“Kral Faruk” yine gönüllerde iz bırakarak bir fuarı daha mutlu ve başarılı bir şekilde tamamladı…

 

Gaziantep Kuyumculuk Fuarı Sponsor firması Altın Halat, fuar boyunca standında çok sayıda sektör mensubunu ağırladı. Sektörümüzün duayen ustalarından Kral Faruk; ülkemizin dört bir yanından gelen dostlarını en yeni modelleri ve eşsiz misafirperverliği ile karşıladı. Kralın yanında herkes mutlu….

Kahramanmaraş’ın önde gelen kuyum üreticilerinden biri olan ve 39 yıldır mesleğini başarıyla icra eden Kral Faruk (Faruk Sevgili) Altın Halat markasıyla Gaziantep Ortadoğu Kuyumculuk Fuarı’na katıldı.

Fuar öncesi titiz bir hazırlık dönemi geçiren Kral Faruk ve ekibi; çok sayıda yeni tasarımı ve fuara renk katan mankenleriyle altın takıların hayata kattığı birbirinden güzel renkleri standında sergiledi. Fuarın sponsor markalarından biri olan Altın Halat; 3 gün süren organizasyon boyunca, ülkemizin dört bir yanından gelen kuyumcuları misafir etti. Kral Faruk; Anadolu’da çok sayıda müşterilerinin bulunduğunu, yıllardır markalarına güvenen dostlarını asla yarı yolda bırakmadan, geleceğe markalarını taşıdıklarını ifade etti.

Fuara renk kattıklarını belirten Faruk usta; sözlerini şöyle sürdürdü:

“Fuar boyunca birçok yeni tasarımımızı ve yakın zaman içinde üretime başladığımız samanyolu, uzay tarzı ürünlerimizi sergiledik. Zaten altın halat denince ilk akla gelen markalardan biriyiz. Biz fuarlara katılırken direkt olarak yüksek ticari beklentiler içinde olmuyoruz. Gaziantep ve çevre illerden gelen dostlarımız bizi çok güzel karşıladılar ve onların değerli misafirperverliğini birkez daha yakından görmüş olduk. Birçok modelimizi profesyonel mankenler tanıttı. Kadınlarda takılarımızın nasıl durduğunu canlı olarak göstermeyi tercih ettik.”

Gala Gecesinden Altın Halat & Kral Show…

Fuara renk katan Altın Halat; fuar kapsamında düzenlenen gala gecesinde de öne çıktı. Ünlü mankenler eşliğinde Altın Halat’ın üretim bandındaki birçok yeni ve klasik modelleri podyumda sergilendi. Kral Faruk; gece boyunca ünlü sanatçı Harika Esra’ya da eşlik etti. Kısacası Kral yine gönüllere iz bırakarak mekandan ayrıldı…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.