Köstekli Takı Grubunda Anadolu’dan Batı’ya uzanan tecrübe “İmran Gold”

Kahramanmaraş’ta üretim çalışmalarına devam eden İmran Gold; özellikle köstekli takı grubu konusunda uzmanlaşan markalarımızdan birisi oluyor. Ağırlıklı olarak batı illerimizde ve balkan ülkelerinde tercih edilen Köstekli Takı Grubu; İmran Gold’un titiz üretim kalitesiyle binlerce kilometre yol yaparak, kullanıcıları mutlu ediyor…

 

Mesleğe çok küçük yaşlarda başlayan ve birçok farklı takı grubunda tecrübe edinen,  32 yıldır kuyumcu tezgahının tozunu yutan İbrahim Kara; özellikle köstekli takı grubu ve liralı kültürel takılarda öne çıkıyor. Sektörümüzün önde gelen markalarından uzmanlaşan İmran Gold; Altınşehir Kuyum Üretim Kompleksi’nin hemen karşısında yer alan Demirciler Plaza’da  8 ve 14 ayar takı üretimi gerçekleştiriyor.

Yaklaşık 4.5 yıl önce İmran Gold’u kurduğunu ve markasının kısa süre içinde pandeminin zorlu dönemlerinde büyüme ve ilerleme kaydetme zorunda kaldığını belirten İbrahim Kara; “Tüm olumsuzluklara rağmen 4.5 yıl içinde güzel bir çıkış yakaladık ve kendi müşteri kitlemizi oluşturduk. Özellikle İstanbul’da ve batı illerimizde müşterilerimiz İmran Gold kalitesini tercih ediyor. Ben düzenli olarak İstanbul’daki müşterilerimizi ziyaret ediyorum ve yeni tasarımlarımızı da sık sık ürün grubumuza dahil ediyoruz” diye konuştu.

Başarılı bir yaz sezonunu geride bıraktıklarını, son dönemde İstanbul Jewellery Show’a katılacak olan firmalarının ürün taleplerine karşılık vermeye çalıştıklarını sözlerine ekleyen Kara; İmran Gold’un önemli bir ihracat potansiyeli bulunduğunu ve önümüzdeki süreçte İJS’nin katılımcılarından biri olmayı hedeflediklerini dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.