Kiminle çalıştığını iyi bilecek… Hep rahat edeceksin…

“Biliciler Yaldız” tüm ışıltısını Biliciler Kuyumculuğa verecek. Yeni marka herkese iyi gelecek…

 

Yılların değerli yaldız, kaplama ustası Harun Bilici; Biliciler Kuyumculuk Toptan Satış Mağazasını Bayram sonrası sektörün hizmetine sunuyor. Bugüne kadar Kahramanmaraş’ta onlarca firmanın ürünlerine son altın dokunuşu yapan, özel işçiliğiyle birbirinden ışıltılı takıların vitrinlerde yer almasını sağlayan Harun Bilici; toptan takı satış alanına da iddialı bir giriş yapıyor. Altınşehir; iki Biliciler adresine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor….

Mesleğe küçük yaşta adım atan ve bu yıl itibariyle 26 yılı geride bırakan Harun Bilici; 12 yıl önce kurduğu Biliciler Yaldız atölyesine yeni bir kardeş marka katıyor. Biliciler Kuyumculuk Toptan Satış Mağazası, bayramın ardından Kahramanmaraş Altınşehir Kuyum Üretim Kompleksi’nde kapısını aralıyor.

Takı üretiminin birçok aşamasında çalıştıktan sonra son 12 yılda yaldız, kaplama işinde uzmanlaştığını kaydeden Harun Bilici, “Yaklaşık 3 ay önce Biliciler Yaldız atölyemizi Altınşehir’e taşıdık. Bölge kuyumcusuna yıllardır yüksek kaliteli yaldız ve kaplama hizmeti sunan atölyemize şimdi yeni bir kardeş geliyor. 14 ve 8 ayar takıların yer alacağı Biliciler Kuyumculuk Toptan Satış Mağazamız; ilk önce bölge esnafına önemli katkılar sağlayacak ve sırayla önce ulusal sonra da uluslararası kuyum ticaretine yönelecektir” diye konuştu.

Yeni açılacak olan mağazasında, alyans ve klasik tel bilezik hariç bir kuyumcunun ihtiyacı olan tüm takı gruplarının yer alacağını ve ağırlıklı olarak yüksek satış rakamları elde eden, popüler tasarımları vitrinlerinde sergileyeceklerini belirten Harun Bilici; “Yükselen altın fiyatlarıyla birlikte 14 ve 8 ayar çok hızlı bir yükseliş trendi yakaladı. Biz de bu gelişmeleri göz önüne alarak, 22 ayar takılar yerine diğer ayarlardaki takıları geniş stoklar eşliğinde satışa sunacağız” dedi.

Altınşehir Kuyum Üretim Kompleksinin açılmasının Maraşlı üreticilerini yeni hedeflere yönlendireceğini ve bölge kuyumcusunun adeta seviye atlayacağını sözlerine ekleyen Bilici; vaka sayılarının azalmasıyla birlikte kuyum alışverişinde önemli bir artış beklediğini, çok yakın zaman içinde de Altınşehir’e yakın ülkelerden yabancı alıcıların da geleceğini ön gördüğünü dile getirdi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.