Kalmasın aklında hiçbir soru önce izle sonra al “Alex Machine Youtube kanalı yayında”

Kuyum üreticisinin adeta sağ kolu olan ve hızla üreticinin ihtiyaçlarına yanıt veren, en son teknoloji ile buluşmasını sağlayan Alex Makine; şimdi youtube ve sosyal medyada yer alan videolarıyla ürün tanıtımında ve bilgilendirme sunumunda yeni bir boyuta geçiş yapıyor. Alacağınız ürün ile ilgili birçok önemli bilginin yer alacağı bu videolar ile aklınızdaki soru işaretlerine elveda diyeceksiniz..

 

 

Ülkemizin yenilikçi markalarından biri olan ve tedarik ettiği yerli, yabancı cihaz, ekipman, alet ve üretim aparatlarıyla dikkat çeken Alex Makine; bundan böyle birçok ürünün detaylı videosunu çekecek. Alex Makine Genel Müdürü Ümit Çağlar; Dünyaca ünlü video izleme kanalı Youtube’da açılan “Alex Machine” video kanalında birçok ürünün, cihazın detaylı video çekimlerinin, ayrıntılı sunumların yapılacağını, böylelikle ürünü almak isteyen kişilerin aklındaki tüm sorulara yanıt bulacağını söyledi.

Bu videolarda sadece ürün tanıtımı yapılmayacağını, üründen maksimum fayda elde etmek için gereken bilgilerin de paylaşılacağını vurgulayan Ümit Çağlar; “Tüm sektör mensuplarımızı yeni açtığımız kanala bekliyorum. Kısa sürede yüzlerce kişi kanalımıza abone oldu. Zaman içinde bu videolarımızı çeşitlendirmeyi, ürünlerimizi kullanan kişilerin görüşlerini de aktarmayı hedefliyoruz. Bu çalışmamız sektör içinde bir ilk. Yurtdışında çok başarılı örnekleri var. En iyi akılda kalmanın görsel yolla gerçekleştiğini biliyoruz. Sektör mensuplarını kanalımıza davet ediyoruz” diye konuştu.

Alex Makine aynı zamanda Facebook üzerinde de bu videolara yer veriyor. Ülkemizin her noktasındaki kuyum üreticisinin ihtiyacını karşılayabilen Alex; müşteri memnuniyet odaklı çalışmasıyla yeni fikirlere ve yeni uygulamalara kapısını hep aralık bırakıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.