Kad Teknik’ten ne dilersen dile… Tüm ihtiyaçlarına bulacaksın cevap… Kalmayacaksın yabancı ele muhtaç….

Kuyumculuk sektöründe çok uzun yıllardır hizmet sunan, üreticinin A’dan Z’ye her tür teknik cihaz, makine, ekipman ve sarf malzemelerini tedarik eden deneyimli sektör mensubu Aret Demir; markası KAD Tekniğin ürün gamını genişletiyor. Bir kuyum atölyesinin ihtiyacı olan ürünlerin %80’ini tedarik eden KAD Teknik; yeni dönemde %90 oranında ihtiyaçlara olumlu yanıt verecek….

 

Sektörümüzde üretici dostu olarak yakından tanınan, yılların deneyimli ismi Aret Demir; normalleşme süreciyle birlikte, Kuyumcukent’te yer alan mağazasında ürün portföyünü genişletme kararı aldı. KAD Teknik bünyesinde bulunan ve satışa sunulan kuyum üretim malzeme, makine ve ekipmanlar ile sıfırdan bir üretim atölyesi açabilmeniz mümkün olacak.

Aret Demir; yeni dönemde büyüme kararı aldıklarını, tüm cihaz ve ekipmanların bir firma üzerinden gerçekleşmesinin tek bir muhatap olması açısından üreticilere büyük avantajlar ortaya çıkaracağını söyledi.

KAD Tekniğin; Dünya çapında kuyumculuk ile ilgili gelişmeleri çok yakından takip ettiğini ve ortaya çıkan yenilikleri Türk kuyum üreticisine çok hızlı bir şekilde ulaştırdığını vurgulayan Demir; “Türk kuyumculuk sektörü, Dünya liginde en başa oynuyor. Bu yüzden tüm gelişmelerden anında haberi bulunması gerekiyor. Şirketimizde kullanmadığımız bir kelime var o da ‘Yok’ kelimesidir. Üreticinin ihtiyacı olan herşeyi en kısa zaman içinde bulur ve tedarik ederiz” dedi.

Yılın ikinci yarısının daha iyi geçeceğine inandığını, özellikle ihracatta yaşanan durgunluğun aşılmasıyla çok daha güneşli bir ikinci yarı geçirileceğini sözlerine ekleyen Demir; “Sektörümüz pandemi nedeniyle ihracat gücünü kaybetti. İhracat hepimiz için olmazsa olmaz bir konumda. Yabancılara ve gümrükteki mallara kapılar açılıyor. Az kaldı, kara göründü” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.