“KAD TEKNİK MALZEME” 7/24 kuyum üreticisinin yanında

Kuyumculuk sektöründe yıllardır çalışmalarına devam eden üreticinin tüm teknik cihaz, makine, ekipman ve sarf malzemelerini tedarik eden KAD Teknik Malzeme; Koranavirüs günlerinin ardından, tekrar Kuyumcukent’teki merkez ofisinden çalışmalarına başladı. Haziran ayına kadar gün içinde belirli saatlerde mağazasını açacak olan KAD Teknik; bir telefon ile istediğiniz tüm ürünleri size hızla ulaştırıyor.

“KAD edilecek daha çok yolumuz var …”

 

Kuyumculuk mesleğini küçük yaştan buyana icra eden Aret Demir; yaklaşık 16 yıldır kuyum üreticilerinin teknik ekipman ve üretim araç gereçleri alanında çalışıyor. Koronavirüs felaketinin yoğun olduğu günlerde çalışmalarına kısa bir ara veren Aret Demir; geçtiğimiz günlerde markası KAD Tekniğin Kuyumcukent’te bulunan merkez ofisini tekrar açarak hizmet sunmaya başladı.

Koranavirüs felaketinin yılsonuna kadar Kuyumculuk Sektörünü olumsuz etkileyeceğini belirten KAD Teknik Firma Ortağı Aret Demir; “Bu günlerde geçecek muhakkak. Altın fiyatları çok yükseldi. Bu dönemde kuyum ihracatında azalmaların görüleceğini tahmin ediyoruz. Başta komşu ülkeler olmak üzere birçok ülkede kuyum üretimi artacaktır. Birçok ülke kendi içinde kuyum üretimine hız verecekler. 2021 yılında tekrar eski ihracat rakamlarımızı yakalayacağımızı ön görüyoruz” diye konuştu.

Distribütörlüğünü yaptıkları tüm markaların ürünlerini Türkiye’ye gönderebildiğini belirten Aret Demir; “Değerli ortağım Ohannes Kadehjıan ile birlikte yurtdışından ürün tedariklerimizi gerçekleştiriyoruz. THY Kargo; bu dönemde etkin hizmet veriyor” dedi.

KAD Tekniğin 0538 694 50 83 nolu telefonunu arayan kuyum üreticilerinin her türlü isteğine cevap verebildiklerini ve tüm taleplere olumlu yanıt verdiklerini sözlerine ekleyen Demir; iyi kötü günde, her koşulda kuyum üreticimizin işlerinin aksamaması için KAD Tekniğin işinin başında olduğunu dile getirdi.

Instagramda; kad_teknik_malzeme, facebook’ta kad teknik malzeme yazarak firmanın tanıtımlarını ve en son güncel ürünlerini yakından takip edebilirsiniz…

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.