“IVA Pırlanta” ilk uluslararası fuar heyecanı

IVA Pırlanta; ilk uluslararası fuar heyecanını Hongkong Jewellery Show ile yaşayacak. Bu yıl pandemi nedeniyle Singapur’a alınan Hongkong Jewellery Show 3 yıl aranın ardından organize ediliyor. Ülkemiz mücevher işçiliğini başarıyla temsil etmeyi hedefleyen IVA Pırlanta; kendi branşında bir Dünya markası olma hayalini fuar tecrübeleriyle gerçeğe çevirmeyi planlıyor…

Sektörümüzün genç ve dinamik mücevher markası IVA Pırlanta, ilk kez yurtdışında bir fuara katılım yapacak. Pandemi nedeniyle 3 yıldır düzenlenmeyen Hong Kong Jewellery Show; Singapur’da 27 & 30 Eylül tarihleri arasında düzenlenecek.

Dünya çapındaki kuyumculuk fuarları arasında önemli bir konuma sahip olan Hong Kong Jewellery Show’a katılmaya hazırlanan IVA Pırlanta; öncelikle uluslararası fuarlarda markasını ve zengin tasarım gücünü geniş kitlelere tanıtmayı hedefliyor. IVA Pırlanta firma ortağı Hakan Karaduman; Hong Kong fuarıyla yabancı fuarlara katılıma start verdiklerini, fuarda sadece ticari kazançlara konsantre olmayacaklarını, en önemli önceliklerinin markalarını Dünyanın önde gelen alıcılarına yakından tanıtmak olacağını ifade etti.

IVA Pırlanta’nın; zengin ürün çeşitliliğinin Dünyanın her yerine hitap edebilecek düzeyde olduğunu belirten Hakan Karaduman; Hong Kong Fuarında fantezi ve tasarımı ön plana çıkan çok sayıda yeni tasarımlarını tanıtacaklarını, her gün IVA’da yeni modeller hayata merhaba dediği için fuara özel bi hazırlık dönemi geçirmediklerini söyledi.

Hong Kong fuar biter bitmez de 5 gün içinde İstanbul Jewellery Show’un Ekim ayağına katılacaklarını belirten Karaduman; “İJS’nin Mart ayağının ardından Ekim ayağına da ilk kez katılmış olacağız. 2023 yılında uluslararası fuarlara katılım konusunda daha cesur adımlar atacağız. IVA Pırlanta; tasarım gücü ve her tür hayali mücevhere aktarabilme yeteneğiyle bir Dünya markası olma yolunda ilerleyecektir. Kuyumculuk alanında Dünyanın en önemli ülkeleri arasında kabul edilen Türkiye’den bir iki değil çok sayıda Dünya markası çıkmalıdır” diye konuştu.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.