İPÇİOĞLU “2019 yılından umduğumuzu değil bulduğumuzu aldık”

Sektörümüzün deneyimli markası Seçkin Gold; yeni yıl ile birlikte 27. yaşına adım atacak. Zorlu ekonomik koşullar içinde, yüksek altın fiyatları eşliğinde 2019 yılını tamamlayan Seçkin Gold; 2019 yılından umduğunu bulamasa bile bir önceki yıla göre az da olsa 2019’u artı rakamlar eşliğinde tamamladı.

Müşterilerinden gelen talepler etkin çözümler sunan, markasına has özel rengiyle 14 ayar takılarda seçkin örnekler sunan Seçkin Gold; yeni bir yıla giriş yapmaya hazırlanıyor. 2019 yılının durağan bir yıl olarak kayıtlara geçtiğini, beklentilerinin altında sonuçlar ortaya çıksa da işlem hacimlerinde kayıp yaşamadıklarını belirten Seçkin Gold firma sahibi Murat İpçioğlu; “2019 yılında artan ons fiyatları ihracat çalışmalarımıza negatif etki yaptı. Bu boşluğu, iç piyasada kapatmaya çalıştık. Bildiğiniz üzere altın fiyatları rekor üstüne rekor kırdı. Şu anda 22 ayar takıları sipariş üzerine yapar konumdayız. Geniş ürün çeşitliliğimizi 14 ayar takılar eşliğinde müşterilerimize sunuyoruz” diye konuştu.

Döküm, fusion, press, şarnel (içi boş) gibi birbirinden çok farklı teknikleri üretim merkezlerinde tek çatı altında topladıklarını kaydeden Murat İpçioğlu; bu imkanlar sayesinde farklı tarzları biraraya getirebildiklerini ve böylelikle ortaya daha önce çok fazla denenmemiş türde takılar koyabildiklerini söyledi.

Yeni yıldan ümitli olduklarını kaydeden İpçioğlu; sözlerini şöyle sürdürdü:

“ Sürekli yüksek kaliteyi yakalayarak, artan müşteri memnuniyeti anlayışıyla yeni yıllarda yeni hedeflere yöneleceğiz. Bu yıl İstanbul Jewellery Show’un Mart ayağında birçok yeni tasarımımızı müşterilerimize sunacağız. İstanbul’daki showroomumuzda yer alan ürün çeşitliliğini her sene daha fazla arttırıyoruz. Kaliteyi değerinde fiyatlar eşliğinde piyasaya veriyoruz. Maraş’ta bulunan tasarım ofisimiz başarılı çalışmalar gerçekleştiriyor. Özgün tasarımlara devam edeceğiz.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.