İleri teknolojiyle bezenen güven dolu ticaretin detaylarını 10 yıldır 1O’dan alıyoruz

“ GTM TEKNOLOJİ” 10 Yaşında

     

Kuyumcuların güven içinde ticaret yapmaları, güvenlik risklerini minimuma indirmeleri ve etkin görüntü elde etme, arşivleme ve mevcut verileri yüzde yüz koruma altına alma konularında sektörümüze farklı sunumlar yapan GTM Teknoloji; tam 10 yıldır sektörümüze hizmet sunmaya devam ediyor. Yeni dönemde, Dünyanın önde gelen Alman menşeli güvenlik kamera üreticisi Mobotix’in de Türkiye distribütörlüğünü elde eden GTM; bilimsel teknolojiyi emrinize sunuyor….

 

Teknoloji ve Güvenlik firması GTM Teknoloji; 10 yaşına adım attı. İstanbul Vizyon Park’ta merkez ofisi bulunan GTM; çok sayıda sektöre hizmet sunuyor. Hizmet sunduğu sektörler arasında kuyumculuk sektörü en ön saflarda yer alıyor. GTM Teknoloji Genel Müdürü Metin Saraç; kuyumculuk sektöründe güvenlik ağı oluşturma, verileri güven içinde saklama ve bilgi işlem hizmeti sağlama konularıyla öne çıkan markalarının, ücretsiz keşif hizmetiyle kuyumculuk sektöründe çok sayıda firmaya, etkin çözümler sunduğunu söyledi.

Dünyaca ünlü, Mobotix güvenlik kameraları ve görüntü, bilgi saklama alanındaki yüksek performans ve kapasiteye sahip sunucu NVR sistemleriyle dikkat çeken GTM, özel programları sayesinde firmaların görüntü kayıtlarını 3 yıl ve üzeri sürelerde saklamasına imkan tanıyor.

Günümüzde bilgiyi elde etmek kadar onu korumak ve dıştan gelecek sanal saldırılara karşı muhafaza etmenin de büyük önem taşıdığını kaydeden Metin Saraç; “Uygun abonelik bütçeleriyle firmalar kendi bilgi, görüntü ve veri arşivlerini bulut ortamında saklayabilirler. Böylelikle firma içine yapılacak fiziki ve sanal saldırılarla da muhatap olmazlar. Felsefemiz; sorunlar oluşmadan çözümleri hayata geçirmek. Günümüzün ekonomik verileri çerçevesinde, altın madeninin ne kadar büyük bir değer kazandığını görüyoruz. Böylesine büyük bir maddi değeri korumak tesadüflere, kadere ve şansa bırakılamaz” diye konuştu.

Sizde GTM Teknolojiyi yakından tanımak için markanın www.gtmteknoloji.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.