İhtiyacınıza göre farklı çözümler size zaman ve başarı kazandırır

Sizi üzmeyen… yormayan… çözüm odaklı bilgisayar tercihi için işi uzmanına bırakın… GTM, Teknoloji size özel seçenekler sunar…

Kuyumculuk sektörü son yıllarda el işinden, sanayileşmeye geçen hızlı bir süreci yaşıyor. Bugünün imkanlarıyla artık her hayal, madene aktarılıyor ve birbirinden özel tasarımlar hayat buluyor. Uluslararası arenada büyük bir rekabet içinde olan sektörümüz; ileri teknolojiden maksimum ölçüde faydalanmaya özen gösteriyor. Sektörümüze etkin çözümler sunan GTM Teknoloji; kuyum üretiminde, takı tasarımında kullanılan bilgisayarlarla ilgili de standartların dışında, özel çözümler geliştiriyor. Kuyumcunun ihtiyaçlarını öncelikle etüt eden GTM; maksimum faydayı sağlayacağı özel bilgisayar konfigürasyonlarıyla ihtiyaca uygun seçenekleri masaya yatırıyor…

Teknoloji ve Güvenlik firması GTM Teknoloji; ileri teknolojiyi hem güvenlik hem de iş geliştirme ve uygulama alanlarında sektör temsilcilerimize başarıyla sunuyor. Sıvı soğutmalı, hızlı ve çözüm odaklı çalışan, CONN Computer, standartların dışına çıkan GTM; teknolojide firmaya özel sunumlar sağlıyor.

GTM Teknoloji Genel Müdürü Metin Saraç; yurtdışından ithal edilen, son teknolojiye sahip bilgisayar parçalarıyla, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun bilgisayar tasarladıklarını adeta bir terzi gibi kişiye, firmaya özel çalışma yaptıklarını ifade etti.

CONN markalarında nadir görülen sıvı soğutmalı sistemi tercih ettiklerini ve özellikle bu sistem sayesinde bilgisayarların uzun soluklu, performans kaybı olmadan çalışmalar ortaya koyduğunu belirten Metin Saraç; “Haftanın 7 günü – 24 saat çalışmaya göre dizayn edilen bilgisayarlarımız, kullanım alanlarına göre farklılıklara sahip. Yapılan işe uygun teknolojiyi kullanmamız gerekiyor. Aksi halde kullanımımızın çok üstünde bir teknolojiye yüksek maliyetler ile sahip oluyoruz veya biraz daha bütçemizi arttırarak daha uzun soluklu bir çözümü pas geçiyoruz” diye konuştu.

CONN haricinde, Dünyada server ve storage ürünlerinde yetkinliğini kanıtlamış Süpermicro markasının Türkiye distribütörü olduklarını kaydeden Saraç; Süpermicro’nun da CONN gibi teknoloji marketlerinde yer almayan endüstriyel ürünler olduğunu, profesyonel çözüm arayanların ve uzun vade de sorunsuz çalışmalar isteyen firmaların tercihi olduklarını söyledi.

Yakın zaman içinde gösterime girecek olan yerli animasyon filmi ‘Bulmaca Kulesi’nin hazırlanması aşamasında GTM’nin teknolojinin sağladığı sistemler tarafından hazırlandığını sözlerine ekleyen Saraç; “Kuyumcu dostlarımız ihtiyaçlarını ve çalışma tarzlarını bizimle paylaşsınlar. Onlara en etkin çözümü sunalım ve firmalarına özel bilgisayarlar hazırlayalım. Günümüzde en değerli sermaye bilgi oluyor. Biz GTM olarak bilgiyi elde etmede, geliştirme de ve onu korumada kuyumcu dostlarımızın hep yanındayız.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.