“ HS Gold Consept” fuara çarşıdan katılacak o günlerde en yeni tasarımlarını vitrinlerine taşıyacak

Kapalıçarşı Kılıççılar Kapısının girişinde yer alan HS Gold; uzun bir aradan sonra düzenlenecek olan İstanbul Jewellery Show’a çarşıdaki mağazasından katılacak. Fuar döneminde en yeni tasarımlarını mağazasında sergileyecek olan HS Gold Consept; İstanbul’a gelecek olan yerli, yabancı kuyum alıcılarını bekliyor….

 

İki yakın dost; Serkan Çağman ve Hüseyin Baysal’ın kurduğu HS Gold; uzun bir aradan sonra yine bir İJS fuar dönemini çarşıda bulunan mağazasında geçirecek. Kapalıçarşı Kılıççılar Kapısının hemen yanında yer alan ve günde binlerce kişinin geçtiği HS Gold Consept mağazası; Ekim ayının başından itibaren yüzlerce yeni model ile dikkat çekecek.

Firma ortağı Serkan Çağman; adeta fuara katılacakmış gibi sıkı bir hazırlık dönemi geçirdiklerini ve fuar takviminde yüzlerce yeni tasarımı ziyaretçilere sunacaklarını söyledi. Fuar dönemlerinde artık hem yabancı hem de yerli alıcıların mutlaka çarşıyı ziyaret ettiklerini ve böylelikle nihai alım ile ilgili kararlarını verdiklerini kaydeden Çağman; “Her zaman fuar dönemlerinde ekstra hareketlilik oluyor. Fuar dönemlerinde çok sayıda yeni müşteri edindiğimiz de oldu. Pandemi nedeniyle 2 yıl verilen aranın ardından İJS Ekim ayağının hareketli geçmesini bekliyoruz” dedi.

Firmanın bir diğer ortağı Hüseyin Baysal; HS Gold’un peşin çalışma sistemini başarıyla uygulayan nadir markalardan biri olduğunun altını çizerek, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Peşin çalışma ile çok uygun fiyatlar eşliğinde kuyumcu dostlarımızın yüzünü güldürüyoruz. Alırken kazanmak sözü tam bizim mağazamız için geçerli. Bildiğiniz gibi çok farklı türlerde 14 ayar ağırlıklı takıları mağazamızda sergiliyoruz. Güzel geçen bir yaz mevsiminin fuarın hareketliliği ile yıl sonuna kadar süreceğini tahmin ediyoruz. Pandemi öncesi satış performans seviyemize yaklaştık. Sektörümüz yaralarını hızla sarıyor.”

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.