Hongkong fuarından dönen “ONKA Gold” kendi evinde çok daha güzel sonuçlar elde etmek istiyor

 

Ülkemizin en hızlı büyüyen kuyum markalarından biri olan ONKA Gold; İstanbul Jewellery Show’a adeta Hongkong’da hazırlandı. Hongkong Uluslararası Jewellery Show’a katılan genç marka; kendi evinde çok daha başarılı sonuçlar elde etmeyi planlıyor.  Birçok yeni tasarımını Hongkong fuarında sergileyen ONKA Gold; İstanbul’a da özel yeni modelleri standına taşıyacak.

İJS Mart fuar organizasyonu; 16/ 19 Mart tarihleri arasında kapısını yerli ve yabancı sektör mensuplarına aralayacak. 53’cüsü düzenlenecek olan İJS’ye sektörümüzün önde gelen markaları katılıyorlar. Başarılı ihracat çalışmalarıyla en çok ihracat yapan firmalar listesinde uzun zamandır kendisine yer bulan ONKA Gold; 15 gün içinde iki büyük kuyumculuk fuarında yer almış olacak.

ONKA Gold yöneticileri; başarılı geçen İtalya fuarının ardından Hong Kong Jewellery Show’un oldukça sakin geçtiğini, alıcıların İJS’yi beklediğini gözlemlediklerini söylediler.

İJS’nin Mart ayağının son yıllarda Dünya kuyumculuk fuarları arasında ön sıralara yerleştiğini kaydeden ONKA Gold yöneticileri; “Her tarzda her zevke hitap eden zengin ürün çeşitliliğimiz yeni modellerimizle fuar standımızda yer alacak. Oldukça hafif hallow takılarımız en yeni modelleriyle fuarın gözdesi olacaktır” diye konuştular.

Yaşanan büyük deprem felaketi nedeniyle hayatını kaybeden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet dileyen ONKA Gold yöneticileri; sektörümüzün yardım kampanyalarında markalarının da yerini aldığını ve bu büyük yaranın kapanması için daha çok çalışarak, daha çok yardım gönderilmesinin önemine vurgu yaptılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.