Hint takılarında 14 ayar seçeneğini kuyumcular çok sevdi

Sektörümüzün genç ve dinamik markalarından biri olan Bonus Gold; geniş ürün çeşitliliği içinde Hint takılarına büyük önem vermesiyle dikkat çekiyor. Bizzat Hindistan’da özenle yaptırdığı Hint işi takıları İstanbul’daki showroomunda sergileyen Bonus Gold; yaklaşık bir yıldır 14 ayar Hint takıları da getirerek, ezber bozan bir çalışma ortaya koyuyor. Yüksek altın fiyatları karşısında sadece 22 ayar Hint takılarına mahkum değilsiniz…..

Son yıllarda Hint takılarına takıseverlerin ilgisi artıyor. Özenle hazırlanan ve yoğun işçiliğiyle dikkat çeken Hint takıları; zarif görünümlerinin yanısıra otantik çizgisiyle Türkiye’de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip. Büyük şehirlerde yaşayanlar da orijinal görünümü ve otantik yapısıyla Hint takısı bol miktarda kullanmaya başladılar. Böylelikle Hint takısının hedef kitlesi geniş kitleler olarak güncellendi. Bonus Gold Genel Müdürü Fatih Işık; Bonus Gold’un faaliyete başladığı günden buyana Hint takılarına önem verdiğini ve ülkemize ilk kez 14 ayar Hint takıları getiren marka olmayı başardıklarını, bugün itibariyle hemen hemen tüm kuyumcularda ama az ama çok Hint takısının bulunduğunu ifade ediyor.

Yükselen altın fiyatlarıyla birlikte daha ekonomik Hint takılarını ülke tüketicisiyle buluşturmak istediklerini kaydeden Fatih Işık; “Hint takılarını Hindistan’ın en büyük Hint takısı üreticisinden temin ediyoruz. Bizim için 14 ayar Hint takısını özel olarak üretiyorlar. Son dönemde 14 ayar Hint kolye uçları oldukça yoğun ilgi görüyor. Düğün takısı olarak da tercih edilen Hint takıları ağırlıklı olarak 10 -15 klasikleşmiş modeliyle tercih ediliyor” diye konuştu.

14 ayar Hint takılarının 22 ayar Hint takılarıyla aynı görüntüyü vermesine karşın %30 daha hafif ve ekonomik olduğunu vurgulayan Işık; sözlerini şöyle sürdürdü:

Hint takıları son dönemde gittikçe Osmanlı takılarına benzemekte ve gösterişli duruşlarının yanısıra hafif olmalarıyla vatandaşların büyük rağbet gösterdiği bir ürün grubu konumundadır. Geniş ürün stoklarımızla kuyumcu dostlarımızın yanındayız. Hint takısı arayanların Çemberlitaş’taki adresi Bonus Gold olmaktadır.”

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.