Hindistan’dan bol enerji ile dönen “Uğur Desing” İstanbul Jewellery Show için hazır

Ülkemizin yenilikçi takı tasarım markası Uğur Desing; İstanbul Jewellery Show’un Mart ayağına sıkı bir şekilde hazırlandı. Mart fuarı öncesi Hindistan Jewellery Show’da Türk tasarımın özgün çizgilerini Dünyaya tanıtan Uğur Desing; yurtdışından aldığı enerji ve yüksek müşteri memnuniyetleriyle İJS’de tasarım şov yapacak.

 

İJS’nin düzenli katılımcılarından biri olan ülkemizin ve Dünyanın seçkin takı tasarım firması, Uğur Design; en yeni tasarımlarıyla fuarda yer almaya hazır. İJS öncesi yeni yıla İtalya ve Hindistan uluslararası kuyumculuk fuarlarına katılımcı olan tecrübeli markamız; kendi evinde her zaman olduğu gibi tüm hünerlerini sergileyecek.

Uğur Desing; birbirinden kreatif tasarımcılarıyla artık takı tasarımlarında farklı coğrafyalara, farklı kültürlere göre uzmanlaşmaya başladı. Uğur Döküm & Desing İhracat Müdürü Mesut Mumin; hem İtalya hem de Hindistan’daki fuarlardan çok memnun bir şekilde ayrıldıklarını, markalarının kendi branşında bir Dünya markası olma hedefini gerçekleştirmek için kararlı adımlar atmaya devam ettiklerini söyledi.

İJS’de son dönemde olduğu gibi iki farklı stand ile katılım sağlayacaklarını kaydeden Mesut Mumin; “Standımızı büyütüyoruz. Yeni mimarisiyle ana standımız yine çok sayıda yerli ve yabancı sektör mensubunu ağırlayacak. VİP Standımız da özel müşterilerimize yeni tasarımlarımızın sunumunda kullanılacak” dedi.

Markalarının hızlı bir şekilde kabuk değiştirdiğini, çok kısa süreler içinde önemli gelişmeler kaydettiklerini, işini aşkla yapan çalışma arkadaşlarıyla geleceğe emin adımlarla ilerlediklerini sözlerine ekleyen Mesut Mümin; “Sektörümüzün içinde en çok kadın çalışana yer veren firmalar arasında en önde yer alıyoruz. En alt görevde işe başlayan ve bölüm sorumluluğuna kadar yükselen çalışma arkadaşlarımızın olmasından ayrıca gurur duyuyoruz. Kendi evimizde çok iyi bir fuar geçmesi için tüm hazırlıklarımızı tamamladık. 2023 yılı takı Dünyasının trend olacak modelleri, fuar alanında sizi bekliyor” diyerek açıklamasını noktaladı.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.